DLACZEGO SPOTYKA MNIE TYLE ZŁEGO?

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

DLACZEGO SPOTYKA MNIE TYLE ZŁEGO?

przez jowita 20 cze 2006, 23:17
Kto czytał moje posty wie ze lecze sie na ta cholere ponad 5lat,ale mam ja od dziecka,tylko sobie sprawy z tego nie zdawałam ze to nerwica:( do tego gnebi mnie od 20lat łuszczyca,w tej chwili wygladam jak biedronka z czerwonymi kropkami :oops:walcze z nadwaga nie moge schudnac po porodzie :x i wczoraj dostałam nastepnego kopa od zycia :!: wiadomosc ginekologa zwaliła mnie z nóg :arrow: urosło mi cos na szyjce macicy wielkosci sliwki dodam iz od 2 tygodni krwawie ale myslałm ze to ustapi :( jednak musze isc to usunac operacyjnie i dostane ogolne znieczulenie beda badania i dopiero sie okaze co to za gówno,boje sie,nie wiem co mam myslec :roll: ,w dodatku narkoza po ostatniej-przy porodzie czułam sie zle,osłabiło mi organizm,ja chyba zwarjuje dlaczego spotyka mnie tyle złych rzeczy? :?: :?: :cry:

CZY SPOTKA MNIE JESZCZE W ZYCIU COS DOBREGO :?: :?: :?:

przez ania30 21 cze 2006, 09:05
trzymaj sie Jowita , może to zwykła torbiel wytną i wszystko bedzie ok. trzymam kciuki za ciebie. pozdrawiam Ania
życie jest piękne

przez kochajacy 21 cze 2006, 10:18
jowita napisał(a):CZY SPOTKA MNIE JESZCZE W ZYCIU COS DOBREGO Question Question Question

nadejda wreszcie dobre dni :!:
kiedys musza nadejsc
a zle musza sie w koncu skonczyc
nic nie trwa wiecznie
i jeszcze bedziesz kiedys plakac ze szczescia :idea:
zycze ci by stalo sie to jak najszybciej
uwierz w to i nie trac nadzieji

pzdr
"Człowiek doskonały posługuje się swym umysłem jak zwierciadłem. Zwierciadło niczego nie chwyta, niczego nie odrzuca; przyjmuje, lecz nie zatrzymuje." / Czuang Tsy /

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jowita 23 cze 2006, 22:54
kochajacy :arrow: jestes naprawde kochany :!: dziekuje za wsparcie :!:
ania mam nadzieje ze to nic groznego ale dlaczego zycie mi sie tk wali :cry: ach szkoda sie tak uzalac :roll:
Może zawsze trzeba najpierw przejsc przez piekło......by zrozumiec czym naprawde szczeście jest.....

przez didado1 24 cze 2006, 16:41
Witaj :D
znikłam i mnie nie ma .........

przez agapla 24 cze 2006, 17:20
Jowitko niestety życie składa się z wielu trudności ale uwierz nikomu nie jest lekko!Ja tez wiele razy sie zastanawiałam dlaczego to czy tamto mnie spotyka! Ale do wszystkiego mozna podejśc z dystansem i grunt to pozytywne myślenie! Nie martw sie na zapas,co kolwiek by to nie było wytną i bedzie ok!Popatrz na to w ten sposób po operacji unormują ci sie hormony i dzieki temu łatwiej schudniesz, jesli chodzi o łuszczycę to mam kolegę który na to choruje , raz na rok idzie do szpitala , na lampy i maści a potem wychodzi super opalony i ma spokój na długi czas!Da sie to leczyć zreszta tak samo jak nerwicę więc się nie załamuj ! pozdr :D

przez Hollow 24 cze 2006, 17:44
...

Trzymaj się, Jowitko.

przez anita27 24 cze 2006, 17:54
Jowitko,zycie plata nam figle ale musisz sie trzymac.W kazdym badz razie trzymam kciuki za ciebie.Musi byc dobrze.Pozdrawiam Ciebie cieplo
Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!

przez jowita 25 cze 2006, 15:29
Wielki dzieki za wsparcie psychiczne Hollow,agapla,didado1 i anitko27 naprawde dziekuje :!:
agapla jakich masci uzywa twój kolega??mnie nie pozwalaja korzystac z lamp z tego wzgledu ze biore psychotropy ktore ponoc sa swiatło uczulajace i mogłoby mnie poparzyc,a hormony co one maja do operacji myslisz ze one jeszcze szaleja?? :roll:
Może zawsze trzeba najpierw przejsc przez piekło......by zrozumiec czym naprawde szczeście jest.....

przez agapla 25 cze 2006, 15:59
Wszystkie te tzw babskia sprawy maja duzo wspólnego z hormonami,a co do maści to nie wiem musiałabym sie dowiedziec ,leczą go w szpitalu więc nie wiadomo co mu tam podają,powiem szczerze że mnie to mało interesowało ale jak chcesz to moge się popytac

przez jowita 25 cze 2006, 16:07
ok to popytaj ja sie smarowqałam wieloma ale nic nie pomaga lekarka stwierdzila ze to na tle nerwowym i zebym sie tak nie denerwowała na codzien i moze zwiekszyła dawke leku na nerwy :roll: bezsensu nie ma leku na to cholerstwo :(

przez agapla 25 cze 2006, 16:13
A nie można na jakiś czas odstawić psychotropy zaleczyć to lampami a potem znów wrócic do leków? Z tego co wiem to te lampy naprawdę pomagają!

przez jowita 25 cze 2006, 16:21
oj odstawic tabletki?nie dam rady nie jestem na tyle silna i nie chce ryzykowac ze znowu dostane silnych lęków mam małe dziecko musze sie nim zajmowac,ale mam nadzieje ze znajde jakies dobre masci albo ze po wycieciu tego czegos mi to zejdzie bo moze to tez ma podłoze hormonalne bo w ciazy łuszczycy wogóle nie miałam a przed była tylko na kolanach i łokciach i nagle po porodzie zaczeła sie pojawiac dosłownie wszedzie nigdy nie miałam takiego wysiewu,a moze wiesz co to sa te torbiele od czego to sie dzieje?

przez agapla 25 cze 2006, 16:46
Nie wiem dokładnie co ci jest i nie jestem lekarzem jedynie mogę ci powiedzieć z doświadczeń moich znajomych ,może to być torbiel albo miesniak to juz ocenia lekarz , nie ma sie co martwic bardzo dużo kobiet ma takie problemy a powstaja wlasnie po porodzie ( ale nie tylko) , w wyniku zmian hormonalnych itp. Mojej matce torbiele same zanikły ale były małe a z kolei u mojej koleżanki wycieli mięsniaka i jest ok (stara sie teraz o dziecko bo wcześniej z powodu tego mięśniaka nie mogła zajść wciążę) Widzisz nie ma sie czym martwić!Zrelaksuj się wypij meliski a ja się popytam o tą maść ( tylko nie powiem dokładnie kiedy bo musze sie skontaktowac z tym kolegą) ;) Buziaki

Sortuj wg