Przybita Zagubiona

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Przybita Zagubiona

przez PATRA 12 paź 2010, 17:12
Piszę 1szy raz,dziwnie mi jakos. Krótko mąż mówi,że żaluje,że się ze mną ożenił,że 2 gi raz by tego nie zrobił,że zmarnowałam mu życie,,,Kiedyś szaleliśmy za sobą,ale ciągle coś było nie tak,różnice wychowania ogromne różnice charakterów.ciągle iskrzy. jestem załamana. Mam honor-jeśli ktoś żałuje być ze mną chcę odejść.Mamy cudownego synka uwielbiamy Go i nie chcemy Go zranić.Ale będąc z kimś kto żaluje być ze mną nie daję rady,to mnie wykańcza+24 h opieki nad synkiem i chce dać Mu radość-wszystko.Jestem dobra ale nie mam siły na nic.Jednak walcze dla synka. Pewnie się pogodzimy,ale to zabijanie słowami przy każdym problemie,wywlekanie przeszłości-czy to ma sens???? :why:

[Dodane po edycji:]

Życie co jest warte? Staram się,daje z siebie wszystko,a jak coś mi nie wyjdzie to mąż gniewa się na maxa,oczekuje,że będę idealna.Przepraszam Go ale to nic nie daje.Mam dość...

Napisałam bo miałam taką potrzebę,choć to moje prywatne sprawy... Dam radę.

Re: Przybita Zagubiona

przez jolis1152 12 paź 2010, 21:43
witam mam dokladnie ten sam problem ale ja chyba nie wtrwam....nie dam rady :-| :(

:(

moj maz mnie strasznie wyzywa, nie potrafie sobie z tym poradzic, mowi ze nie wie po co ja sie wogole urodzilam a ja ciagle mu wybaczam ale w srodku chce odejsc od niego... bardzo go kocham i mamy synka ale nie mam juz sil

Sortuj wg