nie wiem co mam robić

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

nie wiem co mam robić

przez xxxanex 04 paź 2010, 14:18
Witam. Mam na imię Ania i mam 17 lat. Mam problem. Opisze wam moją historię. Zacznę od tego poznałam chłopaka pod koniec lutego, dokładnie kiedy mi przywiózł pizze. Przywoził ciągle kiedy zamawiałam. W końcu ten chłopak bardzo mi się spodobał aż zapytałam o numer. Podał mi go. Pisaliśmy i napisał mi czy się z nim umówię. To się umówiłam z nim. Spotykaliśmy się prawie co dzień, aż do lipca, ponieważ powiedział mi, że wyjeżdża do Niemiec na 2 miesiące. Powiedział, że jak tylko wróci od razu się zobaczymy. Minęło 2 miesiące kolega mi powiedział że wrócił do Polski lecz on mnie nie odwiedził. Nawet nie dał znaku że przyjechał. Kilka dni temu chciałam dorwać jego numer. Załatwiłam sobie więc napisałam do niego. Ale on napisał, żebym do niego nie pisała więcej. Ale Jestem bardzo w nim zakochana nie wyobrażam sobie spędzić życia bez niego. Ciągle myślę o nim. Doradźcie co mam zrobić w tej sprawie??? Bardzo bym była wdzięczna... :)
Szminkę z ust ściera kropla łzy... Stewell ;/

Re: nie wiem co mam robić

przez Korba 04 paź 2010, 14:20
Odkochać się.

A gdzie problem psychologiczny?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez xxxanex 04 paź 2010, 14:30
Właśnie nie mogę się odkochać w nim :) za bardzo mi na nim zależy.

[Dodane po edycji:]

i właśnie w tym problem że chciałam się odkochać spotykałam się z innym chłopakami ale nic z tego nawet nie chciało mi się z nimi gadać. Nie zwracam na innych uwagi...
Szminkę z ust ściera kropla łzy... Stewell ;/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rose 06 paź 2010, 15:51
Chciałabym i zapewne nie tylko ja mieć taki problem jak Ty. Chłopak się nie odezwał, nie zależy mu poprostu trzeba się z tym pogodzić i tyle, każda miłość niesie ze sobą cierpienie dopóki tego nie zrozumiesz nie zaznasz prawdziwego uczucia.

przez Misiek_NL 06 paź 2010, 16:53
Minie... Znajdziesz sobie fajniejszego chłopaka i będzie dobrze... Tylko daj sobie trochę czasu...
Misiek_NL

Sortuj wg