Użalanie się

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Użalanie się

przez emabela 29 wrz 2010, 08:12
Dzisiejszy dzień nastroił mnie do napisania nowej notki.

Wiele ludzi użala się nad sobą. Każdego to spotyka. Każdy może mieć gorszy dzień, właśnie gorszy dzień, ale tylko dzień. U niektórych przeradza się to w proces o wiele dłuższy. Czy użalanie się nad sobą coś nam daje? Czy idziemy na przód ze swoimi marzeniami, wartościami? Czy wreszcie rozwijamy się jako jednostka? Każdy z nas musi odpowiedzieć sobie na te pytanie. Są chwile gorsze i lepsze. Wiele osób mówi, że nie ma wyjścia z kłopotliwej sytuacji. Otóż jest tylko musimy chcieć. Musimy się przełamać, zdecydować, że tu i teraz trzeba coś zmienić. Usłyszałam pewnego dnia piękne słowa: Pomyślcie kim chcecie być w przyszłości. Jeżeli coś zrobicie uda Wam się to. Jeżeli będziecie się użalać - nic to nie da i będziemy tkwić w tym samym punkcie przez całe lata. No właśnie, a jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Pozdrawiam życząc miłego dnia wszystkim:)

Re: Użalanie się

przez ewaryst7 29 wrz 2010, 08:26
To prawda co piszesz, ale pamiętaj ,że ludzie w depresji czuja się autentycznie nieszczęśliwi ,gorsi ....A co w sercu to na języku.Powiem tak.Kiedyś też sie nad sobą użalałam.Wymagało to odemnie cięzkiej pracy i wiary , aby to zmienić.Dzisiaj jestem dla seibie o wiele łaskawsza, wiem ,że mam prawo do błędów , wiem , że nie jestem doskonała , wiem że życie to nie bajka..Doceńmy co mamy, a będzie lepiej.

Sortuj wg