Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy jestem chory?


załamany

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkim.

Wszedlem na forum ponieważ sięgnąłem już dna.

Przez moje zachowanie, szczególnie po alkoholu, rozbada się moje małżeństwo. Nie chcę aby do tego doszło.

Wcześniej myślałem ze sam dam sobie z tym radę, ale się myliłem. Są dni w czasie których jestem w stanie góry przenosić, a są też dni że jestem zerem. Najgorsze że moi bliscy przez to cierpią. Tracę najwiekszego przyjaciela jakim jest moja żona. Wiem że teoretycznie nie mam szans na uratownie związku, ale nie chcę poddaćsię bez walki. Gdzieś tli się iskierka nadzieji że jeszcze mogę coś zrobić dla nadszego związku.

Proszę o pomoc bo wiem że sam mogę nie dać rady.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam spotkania AA. A może leczenie szpitalne? jesli sporo pijesz warto zadbać o dietę. Witaminy zwłaszcza z grupy B. Alkoholicy bardzo często mają niedobory jeśli o to chodzi. Dużo orzechów, podroby, jaja, mięso. warzywa strączkowe. Fasola, groch. Uspokoi Ci to nerwy.

Jeśli żonę kochasz to zawalcz proszę dla niej. Dla rodziny. Znam wielu alkoholików którzy nie piją ładnych kilkanaście lat. Rodzina dała im siłę. Czuję że kochasz żonę i stać Cię na to by się wziąć do kupy. Leczenie. Szpital. Dobra dieta, ewentualnie kontakt z AA, czasem dobra lektura. jeśli jesteś wierzący to polecam książki świętych i każdą o Bogu. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×