Lenistwo czy początki depresji?

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Lenistwo czy początki depresji?

przez Luissa 22 wrz 2010, 16:08
Witam was wszystkich.Jestem tu aby się dowiedzieć co się ze mną dzieje.Mianowicie jestem bardzo nerwowa i nic mi się nie chce:gotować,wychodzic na zewnątrz,zajmować dziećmi.Z tym wychodzeniem jest tak ,że jak juz gdzieś jestem to jest fajnie.Od dwóch dni wszędzie mam pozasłaniane okna,drażni mnie światło z zewnątrz,ogólnie to co jest poza moim domem.Dziecku nie podaję na czas lekarstw,ciągle mówiąc sobie za pięć minut i to trwa do godziny czy dwóch.Każdą sprawę odkładam do ostatniedo dnia czy chwili i wiadomo,że potem jestem zfrustrowana.Tak jak w nagłówku nie wiem czy to lenistwo czy jakaś depresja.

Re: Lenistwo czy początki depresji?

przez Korba 22 wrz 2010, 17:52
Luissa, witaj.
Z dwojga złego dużo lepiej, żeby było to lenistwo ;)
Jak długo trwa u Ciebie ten stan?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Re: Lenistwo czy początki depresji?

przez Luissa 23 wrz 2010, 06:59
Nie chce mi się wielu rzeczy od bardzo dawna,robię je z musu.Czasem są takie dni,że zrobię wszystko na czas i jeszcze ciasto upiekę :angel: Spotykam sie ze znajomymi a nawet bardzo to lubię ale ostatnio juz mi sie tak bardzo nie chce.Mam problem z mężem i wiem,że stąd ten stan się pogarsza.Po prostu brak nadzieji na leprze jutro,nie mam już złudzeń,rozpadam się.Chce iść na terapię ale obecnie nie mogę dostać zaświadczenia o ubezpieczeniu bo mam zadłużenie i dlatego wczoraj napisałam.Czuję się jak w jakiejś klatce,bez możliwości ruchu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg