Nowy

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Nowy

przez jestemnieudacznikiem 14 wrz 2010, 22:58
Mimo, ze chcialem napisac pare zdan o sobie chyba jednak dam dzis za wygrana. Wzialem jakiegos procha uspokajajacego, ktory ulotnil moj natlok mysli w pare chwil i zaluje, bo pod wplywem impulsu mialem ochote wyrzucic tu z siebie doslownie wszystko, co lezy mi na duszy.

Niemniej jednak pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje, ze jutro bede mial okazje cos tu skrobnac. Narazie

Re: Nowy

przez To takie czary... 15 wrz 2010, 02:45
Witamy na zaczarowanym forum ;)
To takie czary...

przez Nortt 15 wrz 2010, 04:03
jestemnieudacznikiem napisał(a):Mimo, ze chcialem napisac pare zdan o sobie chyba jednak dam dzis za wygrana. Wzialem jakiegos procha uspokajajacego, ktory ulotnil moj natlok mysli w pare chwil i zaluje, bo pod wplywem impulsu mialem ochote wyrzucic tu z siebie doslownie wszystko, co lezy mi na duszy.

Niemniej jednak pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje, ze jutro bede mial okazje cos tu skrobnac. Narazie

Witamy na forum!
Co to za nick, wyobraźni nie masz? Za takie nicki bany być powinny, tylko się dobijasz takim nastawieniem!
Brak szacunku do samego to kolejny stopień w pogrążaniu swojego Ja...
Nortt

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ewaryst7 15 wrz 2010, 07:00
witaj:)

przez brokenwing 15 wrz 2010, 07:49
jestemnieudacznikiem, Witaj.Nie spiesz sie .Oswoisz się z nami .To wtedy napiszesz o sobie .
brokenwing

Sortuj wg