co dolega mojemu koledze?

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

co dolega mojemu koledze?

przez jann45 08 wrz 2010, 06:01
Witam, moj bliski kolega ,30 lat ma od ok 10 lat chodzi po psychiatrach bo jest bardzo pobudzony , niespokojny ,nie moze spac, jescma lęki,moze nie spac 3 dni pod rzad , chodzi jak nakrecony,, ma stan pogoraczkowy wciaz 37,2 ok,, na zmiane goraco lub zimno, mu jest chodz skore ma wciaz goraca tylko dlonie i stopy lodowate,,wypadaja mu wlosy, siwieje szybko,ma nadkwasote i refluks , ,wymiotuje zołcia,ma zaparcia ,nie dzialaja na niego srodki przeczyszczajace ,strzelaja mu stawy , a sciegna mi sie nadrywaja ,
lekarze zazwyczaj faszeruja go albo inhibitorami wychwytu zwrotnego serotoniny , lub uspokajaczami typu pernazyna , po ktorych jest albo bardziej pobudzony i niespokojny albo przymulony jak trup,
on sam mowi ze najbardziej mu pomaga jego wlasna kuracja czyli duze dawki kofeiny i tyrozyny czy innych pobudzaczy , ale bez johambiny bo po niej ma wieksze lęki,, wówcaas w dzien dziala na wysokich obrotach ale umysl ma spokojny i dobry nastrj, a wieczorem gdy srodki przestaja dzialac jest tez spokojny i zrelaksowany, ma apetyt i spi jak dziecko,, wszystkie badania ma w normie , oprocz niskiego testosteronu 12mnol, przy normie od 9 do 38mnol/l , i bardzo wysokiej noraadrenaliny-7 krotnie przekroczona norma!! i adrenaliny 2 krotnie przekroczona, o dziwo kofeina podbija jescze bardziej te katecholaminy!!
co mu dolega?

Re: co dolega mojemu koledze?

przez ewaryst7 08 wrz 2010, 06:19
Witaj.Piszesz , ze kolega jest pobudzony , a jednoczesnie pakuje w siebie duże dawki kofeiny...To dziwne , bo kofeina nas nakreca.Przyznam szczerze, że nie rozumiem.Odstawilabym kofeinę i inne pobudzacze, i zobaczylabym co będzie.Co lekarze mowią na wysokie poziomy hormonow?

przez shadow_no 08 wrz 2010, 18:32
jann45,
co mu dolega?

Zacznijmy od tego co mówi lego lekarz?
Diagnozowanie przez internet to trochę wróżenie z fusów.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jann45 11 wrz 2010, 05:56
oki chodziło omnie
badania sa oki , oprocz podniesionej 7 krtotnie powyzej normy noradrenaliny i 2 krotnie podniesdionej adrenaliny,, i co ciekawe uspokaja mnie tzn nie jestem senny itp ale czuje sie spokojny psych ,mam lepszy humor i tlumi to leki, tyrozyna z kofeina i wapń!!, dzieki temu jakbym wypalal lek , obrzeki i koniec koncow lepiej mi sie spi,, natomiast niepokoj sie nasila po magnezie i omega 3 kwasach,omega 3 blokuje noradrenaline , a mi pomaga jak widac noradrenalina, to dziwne wiem bo wszystkich magnez i omega 3 relaksuje , i uspokaja nie tez troche testosteron bo mam jego niedobor od dziecka , wszystko psuje tez tzw refluks zólciowy i zaparcia . bol stawów i strzelanie sciagien,

przez ewaryst7 11 wrz 2010, 10:51
Pozostaj wizyta u specjalisty.Dobrego specjalisty.

Sortuj wg