Pożegnanie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Pożegnanie

przez scrat 26 sie 2010, 21:21
Zawsze uważałem takie tematy za żenujące zwracanie na siebie uwagi ale chyba należy wam się parę słów wyjaśnienia.

Dziękuję wam za wszystkie miłe chwile, które z wami spędziłem. Wiele się od was nauczyłem. Dziękuję Tomkowi i reszcie moderatorów za zajebistą współpracę i wsparcie w trudnych chwilach - kontynuujcie to co robicie, bo warto. Poznałem na tym forum zajebistych ludzi, którzy bardzo mi pomogli i którym ja mogłem chociaż trochę pomóc. Zawsze będe o was pamiętał. Szczególnie pozdrawiam Bunny i Dominikę, a Bunny dodatkowo przepraszam za swoje zachowanie - wszystkie konflikty które między nami były nie mają już znaczenia, mam nadzieję że życie ułoży wam się zgodnie z waszymi oczekiwaniami.

Długo myślałem czy odciąć się od tego forum, z którym łączą mnie tak wspaniałe i ciepłe wspomnienia i które tak bardzo mi pomogło, gdy tego najbardziej potrzebowałem, ale tak to już czasem jest, że pewne etapy w życiu trzeba zakończyć, żeby móc rozpocząć nowe, być może lepsze życie. Jeżeli wszystko dobrze pójdzie to pewnie jeszcze kiedyś do was zajrzę, zobaczyć jak żyjecie i opowiedzieć historię swojego wyzdrowienia tym, którzy będą chcieli jej wysłuchać. Mam nadzieję że będziecie wtedy jeszcze pamiętali że był sobie kiedyś taki wiewiór - zagubiony, mały chłopiec, który tak bardzo nie potrafił żyć i tak bardzo chciał pomagać innym, nie potrafiąc pomóc samemu sobie. Może też zdarzyć się tak że wszystko co sobie zaplanowałem trafi szlag, zamiast zmienić swoje życie na lepsze załamię się kompletnie i wrócę do was dużo szybciej ze spuszczoną głową. Mam nadzieję że nie wyśmiejecie mnie wtedy, że tylko robiłem niepotrzebne sceny z odchodzeniem i wracaniem i szum wokół siebie, i że znajdzie się jeszcze dla mnie miejsce.

Gdyby ktoś chciał się ze mną skontaktować to może zrobić to przez Tomka (shadow_no) - on ma na mnie namiary.

Trzymajcie się ciepło!
Przyjaciel forum

Re: Pożegnanie

przez linka 26 sie 2010, 21:24
scrat, :cry:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez dogomaniaczka 26 sie 2010, 21:24
zdrowiej scracie, życzę Ci tego z całego serca.
dogomaniaczka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez brokenwing 26 sie 2010, 21:26
scrat, Ty też się trzymaj ,powodzenia :D żeby Ci się wiodło kolego :papa:
brokenwing

przez ALEKS*OLO 26 sie 2010, 21:29
Fiefiór !! :( :( :( :(
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez GreenEye 26 sie 2010, 21:30
scrat, będzie Ciebie tutaj brakowało. Życzę Ci wszystkiego dobrego, 3maj sie :!:
ExModerator

przez depresyjny86 26 sie 2010, 21:34
Życzę Ci żeby wszystko u Ciebie sie układało po Twojej myśli drogi Scracie
:)

przez Paranoja 26 sie 2010, 21:35
szkoda :(
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez wovacuum 26 sie 2010, 21:42
scrat, uwazaj na siebie i powodzenia..ale z drugiej strony to smutne ze odchodzisz :? to daje do myslenia :roll:
wovacuum

przez tet 27 sie 2010, 00:12
nie jestem tu 24h bywalcem, ale i tak będę tęsknić :cry:
tet

przez MOCca 27 sie 2010, 00:25
Od tego się nigdy nie ucieknie...ale jeśli czujesz, że to Ci pomoże, to nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Ci wszystkiego dobrego na nowej drodze życia, zawsze możesz powrócić... ;)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Nortt 27 sie 2010, 02:02
Trzymaj się mistrzu, łap wiatr w żagle i odpływaj stąd jak najszybciej.
Obyś już nigdy nie musiał oglądać tego forum! Zdrowia i pomyślności w nowym zdrowym życiu :>
Nortt

przez Balbina^^ 27 sie 2010, 11:21
Wrócisz, wszyscy wracają... ;)
A tak na poważnie to życzę Ci dużo zdrowia, forum dużo straci bez Ciebie, ale cóż... takie jest życie.
Trzymaj się 'na nowej drodze życia'. ;)
Balbina^^

przez paradoksy 27 sie 2010, 12:54
Fiefiór, nie leć sobie w kulki, co? :evil:
Odzywaj się, wiesz jak i gdzie ;) No i powodzenia, niech orzeszki będą z Tobą!
paradoksy

Sortuj wg