rozpamiętywanie przeszłości...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez kama27 25 sie 2010, 14:23
Witam serdecznie:) mam 27 lat co mi jest? sama nie wiem .... teoretycznie jestem szczęsliwa mam partnera od ponad 3 lat jesteśmy zaręczeni, spoważniałam przy nim zmieniłam sie , na pewno na lepsze . problem w tym, że przed poznaniem go nie byłam święta piłam bawiłam sie brałam z życia co chciałam i kiedy oczywiście nie patrząc na konsekwencje . teraz myśle poważnie o życiu , ale przeszłość wraca w mojej głowie przypominając jakie głupie rzeczy robiłam. ostatnio coraz bardziej sie to nasila i nie wiem jak sie z tym uporać i co robić. mam nadzieje że trafiłam w dobre miejsce i dostanę kilka dobrych rad . pozdrawiam wszystkich

przez ninamaz 13 sie 2011, 19:21
a opowiadałaś o sobie partnerowi? może się czujesz niepewna co on zrobi jak by wiedział ...byłam kiedyś w podobnej sytuacji ale zaczełam wszystko opowiadac partnerowi od poczatku znajomości w małych dawkach i stawiałam na to ,że się z tym oswoi ale gdybym to po kilku latach opowiedziała to wiem co by zrobił, przed każdym chłopakiem lepiej nie mieć tajemnic a nuż będzie tym ostatnim/ mężatka w fajnym związku-30 lat/

przez Mataforgana 14 sie 2011, 00:40
Przeszłość zawsze da znać o sobie. Pewnie żałujesz teraz niektorych rzeczy, które miały dawniej miejsce, ale teraz tego nie zmienisz. Byłoby Ci lżej, gdybyś opowiedziała o tym partnerowi?
Mataforgana

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Badziak 15 sie 2011, 11:35
Odpowiadacie na post z 2010 roku.
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)