witam i pytam .

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witam i pytam .

przez ewas 14 sie 2010, 14:12
witajcie .Od lat leczę się w poradnii zdrowia psychicznego .Pierwsze moje problemy zaczęły sie 20 lat temu i były połaczone z moim uzaleznieniem od alkoholu .Alkohol , potem depresja , potem leki i tak trwało to koło 20 lat .nie pije od lat 10 , z kłopotami dnia codziennnego sobie nie radzę .byłam leczona na depresję , nerwicę .Ostatnio miałam kryzys , lekarz przepisał mi Zotral 50 na depresję .Na nerwice biorę chloprotxixen i na noc estazolam .Mam pytanie bo jestem dośc skołowana , czy takie połączenie jest własciwie sensowne .Prosze Was o pomoc i wyjaśnienie mi czy nie powinnam sie bac brac te leki .

Re: witam i pytam .

przez benq20 15 sie 2010, 02:29
No to chyba jestem we właściwym miejscu i czasie proszę panią a więc Zotral w dawce 50 mg jest bardzo słaby dla ludzi z lekka nerwicą lub nerwową pracą całkowicie bezpieczny i nie ma żadnych efektów ubocznych.Tylko czy ci pomaga i czujesz się dobrze bo pamiętaj że dawkę Zotralu można zwiększyć aż czterokrotnie i to też jest bezpieczne tylko ,że im wyższa dawka tym silniejsze działanie nawet 50 mg więcej daje kolosalną różnicę.No i trzeba koniecznie brać regularnie według zaleceń lekarza.A drugiego leku nie znam przykro mi.
benq20

Sortuj wg