NERWICA!!!!chyba nie jestem oryginalny;d

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

NERWICA!!!!chyba nie jestem oryginalny;d

przez Olgierddd 09 cze 2006, 12:05
Witam Was!
Mam problemy...
Od półtora roku borykam się najwidoczniej z nerwicą. Do niedawna nie chcialem w to uwierzyć, robiłem sobie setki badań. Ostatecznie zrobilem sobie rezonans magnetyczny,co wykluczyło jakąkolwiek moją chorobę.
Zawsze bylem czlowiekiem impulsywnym o wybujalej weobrazni i to sie na mnei zemscilo, jestem mlody mam 18 lat i zawsze aktywnie zyłem. Moje dolegliwosci to: dziwne widzenie jak patrze na ludzi nie wiem jak to mozna okreslic,zaczelem z tego powodu nosic okulary przeciwsloneczne, gdy jestem w wiekszych miejscach o duzym skupisku ludzi rodzi sie we mnie jakis strach niewiadomo przed czym, ciagłe problemy z zoladkiem wzdecia itd. odczuwam duzy poped seksulany,mam dziwnie lekkie rece co mi bardzo przeszkadza,mam takie glupie "styki",ze wydaje mi się,ze ktos mnei woła a tak naprawde nie jest tak itd. czasami krece sie po domu bez sensu, cos nagle robie pozniej przypominam sobie o czyms innym i znow latam po domu,gdy wychodze z domu 3 razy sie wracam po cos..wiecznie jestem przeziebiony..Cala ta sytuacja mnei bardzo drazni, neurolog przypisal mi NERVENDRAGEES-ratiopharm. Powiedizal,ze jestem mlody i nie bedzie mi wymyslal niewiadomo czego. Sam nie chce sie truc lekami.Bralem xanax,wkrecilem sobie,ze jesli nie wezme tej tabltki to gorzej bede sie czul niz czuje i gdy zapomnialem jej wziasc wiecie co bylo..nosilem je zawsze przy sobie pozniej i bylem uspokojeony,ze je mam przy sobie.Bralem rowniez seronil 20 mg,ale przestalem to brac,nie moglem przez to spac i w ogole jesc mi sie nie chcialo nie polecam.Staram odzywiac sie zdrowo codziennie jem magnez,witaminy,ostatnio jem bardzo duzo lodów. Byl taki tydzien w ktorym wszystko bylo ok, pojechalem na oboz zimowy przygotowaczy do sezonu i nagle zapomnallem o tym wszystkim i normlanie sie czulem,po powrocie wszystko zaczelo sie od poczatku..stres szkola,ktorej mam serdecznie dosyc. W domu nie chcieli mi wierzyc i mowili,zebym nie wymyslal,w koncu zrozumieli w czym rzecz. Ponadto bardzo duzo mysle,duzo informacji w glowie, ciagle jestem zmeczony i w sumie ostatno to nic mnie nie cieszy, nawet moje male sukcesy. Najlepiej sie czuje wieczorami gdy jest ciemno i gdy pojde na piwko.Nie wiem czy dobrze robie,ale o moich problemach wiedza tylko rodzice i moja dziewczyna,kolegom nie mowiłem o tym,albo wymyslalem,cos innego mowiac,ze sie zle czuje. Wielka przyjemnosc sprawia mi goraca kapiel,dlatego tez czesto się kąpie,najlepiej czuje sie w domu,na dworze czuje sie juz niepewnie..Nie wiem czy cos pominelem jesli tak to dopisze jeszcze..Doradzcie mi cos co powinien jesc co robic, czuje sie spokojny bo wiem,ze to jednak lezy w mojej psychice a nie w sprawach mojego fizynczego zdrowia...pozdro

przez Angelika 09 cze 2006, 12:16
Tez tak mam z okularami slonecznymi,lubie je nosic bo wtedy nikt nie widzi mojego spojrzenia,a przede wszystkim nikt nie patrzal sie na mnie.Czuje sie w okularach pewniej i inaczej niz bez.Coz wiecej mam na ten temat powiedziec po prostu je lubie i tyle.
Angelika

przez Magda-27 09 cze 2006, 13:15
Witaj Olgierddd :)
Ja bym Ci radziła wybrać się do psychiatry lub psychologa. Niekoniecznie zaraz dostaniesz leki, ważne żebyś o tym porozmawiał i usłyszał co lekarz na to. To on zdecyduje, czy tabletki są konieczne. A psycholog to bardzo fajna sprawa, na wiele rzczy otworzy Ci oczy i pozwoli spojrzeć na siebie z innej strony, a to czasem bardzo pomaga.
Trzymaj się chłopie :):):)
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Olgierddd 09 cze 2006, 23:52
Bylem juz u psychiatry.. i bede musial jeszce raz pojsc,ale bardzo duzo to kosztuje..Bylem teraz na meczu w pubie i nie wiedzialem co ze swoimi rekami zrobic bo mi tak strasznie przeszkadzaly tak to mnie za przeproszeniem wkurwia..dzis wyszedlem 1 raz od 3 dni bo chory jestem i na antybiotykach lece, po wyjsciu po tych 3 dniach na dwor czulem sie tak jakby mialo mi sie cos zaraz stac lęk mysle sobie jak to mozliwe przeciez niczego sie nie boje,bez sensu..Czuję lęk i agresję jesli ktos mnie sprobuje chociaz lekko zdenerwoac weobrazam sobie zaraz co mogloby sie stac i jakbym mu przylozyl..dzieki

przez Agata89 10 cze 2006, 08:20
Witam nie tylko ty jeden masz takie skłonnosci i nie wiesz co ze soba masz zrobic mnie dosc czesto rece lataja nie umiem sie skupic wszystko jest wiecznie zle wszyscy wszystko na mnie zwalaja ze to moja wina a przeciez wiem ze tak nie jest pograzam sie w smutku czasami slysze dziwne glosy tak jak by mnie sledzily i obgadywaly mysle sobie paranoja jakas , tak szczeze i powaznie masz jeszcze nas zeby z nami pogadac zrozumiemy cie bo mamy takie same problemy pozdrawiam.

przez Olgierddd 10 cze 2006, 11:01
Dzieki,ale to naprawde jakis koszmar hehe chce mi sie z tego smiac bo moje cialo reaguje dziwnie tak jak ja nie chce,dzisiaj gram mecz oderwe sie troche..mozecie mi powiedziec nie wiem co stosujecie i takie tam,wiadomo,ze nie mozna w siebie ladowac tyle lekow,no ale cos trzeba..
Mam nadzieje,ze jak pojade na wakacje nad morze bedzie o niebo lepiej!Zawsze bylo mnie latwo wyprowadzic z rownowagi,teraz to sie przerodzilo w stach i agresję..cos jeszcze mam wrazenie,ze czasami widze jakas inna rzecz np. patrze lezy tubka kleju,a ja rzuce tak okiem i nagle weobrazam sobie,ze to moja masc od bolow miesni..tak samo na ulicy widze kogos kto jest podobny do kogos i przez chwile jestem pewien,ze to ta osoba o ktorej mysle..heh pozdro

[ Dodano: Sob Cze 10, 2006 11:24 am ]
Jeszcze 1 mysl mnie tknela,zawsze bylem inny niz wszyscy w pozytywnym znaczeniu tego slowa, chcialem sie zawsze czyms wyroznic i robilem to z powodzeniem bylem lubiany przez wiekszosc i nadal jestem,zawsze nadstawialem karku za innych i robilem z siebie meczennika heh,ale nie wiem czy was nachodza czasami takie mysli jak zakonczyc ta bajkę, heh myslalem o tym myslalem jak by to bylo w mojej miejscowosci wszyscy mnie prawie znaja bylby to szkok i odnosze wrazenie,ze wreszcie wszyscy by zrozumieli jak bardzo cierpie..ale mam nadzieje,ze zblizajace sie wakacje odmienia moje losy. poslucham muzyki jeszcze raz pozdro

przez didado1 10 cze 2006, 15:19
Olgierddd Witaj :D
znikłam i mnie nie ma .........

przez kochajacy 10 cze 2006, 23:40
witaj Olgierddd :)
"Człowiek doskonały posługuje się swym umysłem jak zwierciadłem. Zwierciadło niczego nie chwyta, niczego nie odrzuca; przyjmuje, lecz nie zatrzymuje." / Czuang Tsy /

przez Olgierddd 11 cze 2006, 23:57
Witojcie;d

przez LINA 12 cze 2006, 12:29
Hej Olgierddd :)

przez shadow_no 12 cze 2006, 14:30
Olgierddd, witaj.
Pisanie o swoich problemach naprawde pomaga, tym bardziej, że tutaj znajdziesz zrozumienie i wsparcie.

Pozdrawiam Serdecznie,
Admin
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Artur 12 cze 2006, 23:48
Witam serdecznie i zycze dużo siły do walki z samym soba !!!!

przez bibi 13 cze 2006, 11:45
witaj na forum :)
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

Sortuj wg