Witam.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam.

przez Alkin 04 sie 2010, 17:14
Witam.

Właśnie się zarejestrowałem na forum i może napisze jak wygląda mój "przypadek".
Lęki zaczęły się u mnie kiedyś, dawno, dawno temu, jak miałem 18 lat. Długo nie wiedziałem co mi jest, myślałem, że mam chore serce i w ogóle myśli hipohondryka rozkręcone na 100%, wszystkie badania wyszły ok i nadal nie wiedziałem co się dzieje. Dopiero pewna mądra Pani doktor wysłała mnie do psychologa, a tam on wręczył mi książeczkę o lęku i...eureka. Były wypisane objawy, chyba ze 30 i wszystkie miałem Potem była psychoterapia i kuracja bodaj remeronem i po około roku lęki minęły (poza niewielkimi epizodami).

A teraz historia nowożytna, mam już prawie lat 29 i od roku mam nawrót tego koszmaru. Codziennie jestem zmęczony, nic mi się nie chce, boje się odejść dalej od domu, ciągle mi duszno i w głowie mi się kręci. Do tego doszły badania, które oczywiście po raz kolejny zrobiłem. Wyszło, że mam HCV (wirusowe zapalenie wątroby typu C) i dwa guzy w mózgu (jeden torbiel i jeden nie wiadomo (do dalszej konsultacji). I żeby ładnie przypieczętować "tragizm" całej sytuacji, tydzień temu zostawiła mnie kobieta (po 2 latach ponad) bo chyba już nie wyrobiła (w sumie się nawet nie dziwie).

Teraz w ramach kinetycznego przyjęcia kopa w tyłek, staram się odwrócić całą tą sytuacje na pozytyw i zacząłem się odchudzać, rzuciłem granie w wowa (co zabierało mi strasznie dużo czasu) no i znowu zacząłem chodzić na psychoterapie. Postępy na chwile obecną są w tych 2 pierwszych bo to 3 wymaga jeszcze trochę czasu. Mam nadzieje, że będzie dobrze i pozdrawiam wszystkich umierających, zbolałych, zmęczonych i zmaltretowanych tym paskudztwem. Wiem, że można z tego wyjść bo już raz się udało (na 10 lat) chociaż teraz może być odrobine trudniej.

Pozdrawiam, Filip.

(Chętnie z kimś pogadam na PW jak coś to walcie jak w dym:) )

Re: Witam.

przez Valeria 07 sie 2010, 11:21
hejka:)
ja tz tu nowa jestem i wiem jak to jest odczuwac lęk....:)ale damy rade wszycy po to chyba jest to forum.

przez Shadowmere 07 sie 2010, 12:16
Alkin, witaj :D jesteś bardzo dzielny.3mam kciuki,żebys wyszedl na prostą,Hania.
Shadowmere

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arek76 07 sie 2010, 14:59
Witam, jestem nową osoba na forum, na razie tylko czytałem, dziś się zarejestrowałem, ale wiem że i ja będę musiał wyrzucić z siebie parę problemów, bo w realu czasami nie ma do kogo się odezwać :( . Strasznie ciężko przychodzi mi mówienie o sobie. No cóż pozdrawiam wszystkich forumowiczów :D

przez CzarnaZebra 09 sie 2010, 19:52
Witajcie obaj
"Gdy gubię sny, jakby nigdy nie były, wysycha źródło mojej wielkiej siły"
Obrazek

przez brokenwing 10 sie 2010, 07:55
Alkin, Witaj .Podpisuje się pod tym co napisała Shadowmere,

Valeria, Ciebie ,też witam :D
brokenwing

przez szybkirys 10 sie 2010, 14:43