witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witam

przez pabitos 25 lip 2010, 22:57
poszukuję pomocy,może ją tu znajdę,jak się przed kimś wypiszę,to może zmienie,ulepsze swoje życie,uwolnię się od tych lęków,które nie opuszczają mnie na krok,zagnieździły się w mojej głowie i jak te wstrętne natrętne wrony "kraczą"w moim mózgu,nabawiłem się jakiś dziwacznych fobii,które dokuczają ,nie dają normalnie żyć,największy lęk to przemieżenie 50 min drogi tramwajem do pracy,a kiedy już znajdę się u celu,boje się aby tylko nic mi się tam nie stało,przepękam jakoś 8 godz.na pełnych obrotach by nie myśleć o chorobie,ale kiedy znów trzeba wracać do domu czuję sie fatlnie,ichoć wmawiam sobie,że to tylko nerwica,to i tak jest kiepsko,zmiana uwagi typu książka,muzyka czasami jeszcze bardziej wyprowadza mnie z równowagi,obecnie zażywam COAXIL,i tak do końca nie wiem czy pomaga,zażywam go 4 tydzień,może jeszcze nie działa,dopiero 20 sierpnia mam wizytę u psychiatry i nie wiem co dalej...

Re: witam

przez wovacuum 25 lip 2010, 23:01
pabitos, witaj na forum ;) wydaje mi siè,ze na dzialanie leku-musisz zaczekac,czasem leki rozkrècajà siè dopiero po kilku tygodniach.Pozdrawiam ;)
wovacuum

przez pabitos 26 lip 2010, 01:04
dzięki,za cierpliwą poradę i chęć odezwania się

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ALEKS*OLO 26 lip 2010, 08:05
pabitos, Witamy na forum. Czuj się jak u siebie :D
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez depresyjny86 26 lip 2010, 08:15
witam
:)

przez pabitos 26 lip 2010, 13:41
dziś kolejny dzień zmagań z "przyjaciółką"nerwicą,rzec bym mógł,że nawet nie jest dziś źle,mam dziś wolne,siedzę w domku,i choć powinienem czuć się lepiej,to gdzieś w zakamarkach umysłu siedzi to przeklęte coś,co cholernie dokucza,tłumaczę sobie że wszystko jest w porządku,ale nadal czuję ten dziwny ucisk w głowie,że zaraz się uduszę,że nieczego nie przełknę(łącznie z wodą),nawet skupienie na czymś uwagi nie przynosi ulgi,może z lekka dramatyzuję,ba nawet bym rzekł,że sobie wmawiam,ale do cholery dlaczego tak się czuję,nie jestem hipohondrykiem,zażywanie leków to też żadne antidotum,melisa za melisą,walidol za walidolem,do tego COAXIL trzy razy dziennie,sporadycznie w krytycznej sytuacji hydroxyzyna która na tyle mnie zobojętnia,że mam wszystko w dupie,ale zdaję sobie sprawę,że to nie jest najlepsze wyjście z sytuacji,jak pozbyć się tego cholerstwa...pomocy!!!

przez Izuś 26 lip 2010, 14:44
pabitos hej :smile:

przez brokenwing 26 lip 2010, 15:12
pabitos, Witaj
brokenwing

Sortuj wg