Re: hej

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Benek88 22 lip 2010, 12:15
Hej,mam na imie Ben,jestem trans z k/m.
Chciałbym się Przywitac z forumowiczami.Mam kilka kluczowych problemów,mam nadzieje,ze jestescie mi w stanie pomoc.
Pozdrawiam
Benek88

przez Majster 22 lip 2010, 12:35
Benek88 napisał(a):jestem trans z k/m.
Tzn?
Benek88 napisał(a):Chciałbym się Przywitac z forumowiczami.Mam kilka kluczowych problemów,mam nadzieje,ze jestescie mi w stanie pomoc. Pozdrawiam
Wyłóż sprawe. Pozdrawiam rowniez :)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez Benek88 22 lip 2010, 12:53
Hm,Jestem transseksualista z k/m.
Moje problemy
1)od kilkunastu lat zmagam się z choroba sierocą
2)mam leki przed chorobami,paniukuje jak zachoruje,ze np umre
Benek88

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Shadowmere 22 lip 2010, 12:55
Majster napisał(a):
Benek88 napisał(a):jestem trans z k/m.
Tzn?
Benek88 napisał(a):Chciałbym się Przywitac z forumowiczami.Mam kilka kluczowych problemów,mam nadzieje,ze jestescie mi w stanie pomoc. Pozdrawiam
Wyłóż sprawe. Pozdrawiam rowniez :)

Benek jest w trakcie zmiany płci z kobiety na mężczyznę.
Witaj Benku,niech Forum Ci służy :smile:
Shadowmere

przez Benek88 22 lip 2010, 12:59
Chciałbym dodac 3) mam zanizoną wartosc z powodu tego kim jestem,akceptacja wsrod ludzi.I czuje się samotny.Wielokrotnie potrzebowałem wsparcia u ludzi,ale wstydzilem się.Mam tez nieciekawą przeszłosc rodzinna.To tez dalo jakies piętno na psychice.Wolałbym do kogos napisac prywatną wiadomosc,bo tak to trochę krępuję się przy wszystkich.
Cześć
Benek88

przez Roberrrto 22 lip 2010, 13:25
Witaj Benek88, miło Cię poznać. :D I brawo za odwagę!
Roberrrto

przez shadow_no 22 lip 2010, 14:34
Benek88, witam na forum.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Benek88 22 lip 2010, 16:19
Dzięki za przywitanie,Roberrrto,myslałem ,ze spotkam sie ze słowami krytyki
Benek88

przez Majster 22 lip 2010, 16:31
Benek88 napisał(a):..mam zanizoną wartosc z powodu tego kim jestem,akceptacja wsrod ludzi.I czuje się samotny.Wielokrotnie potrzebowałem wsparcia u ludzi,ale wstydzilem się ... trochę krępuję się przy wszystkich.
Spokojnie ;) Nie istnieje cos takiego jak norma: kazdy jest, lub moze byc, w jakiejsc grupie mniejszosciowej. Mamy np. rudych, łysych, leworęcznych, okularników, homików wszelkiej maści, świrków i muchomorków, inwalidów, mniejszości etniczne i narodowe, palaczy, zbieraczy widokówek, amatorów golonki (to ja:D) i chodzących w różowych ciuchach ;) I wlasnie ta cala roznorodnosc jest fajna - pomyslales kiedys, jakby to wygladalo, gdyby wszyscy chodzili ubrani na czarno? Albo gdyby nie bylo leworęcznych? Fatalnie, prawda? No i nie ma czego sie wstydzic - jakiekolwiek odrzucenie, którego sie pewnie obawiasz, nie jest od Ciebie zalezne, ale jedynie od ludzi w otoczeniu, a chyba jasne, ze wobec tak wielu różnych rysów charakterów nie mozesz miec wokół samych wrogów - na pewno ktos Cie lubi i zrozumie. Mysle tez, ze w zwiazku ze swoim zakręceniem poznales srodowisko ludzi traktowanych szufladkowo: metroseksualnych i teczowokolorowych - myslisz, ze ich akceptacja jest nieosiągalna? No i nie boj sie tak tego odrzucenia, nie demonizuj ludzi, ktorzy w swoim ograniczeniu i ksenofobii skazani są na widzenie mniejszej polowy świata ;)
Ile masz lat? Mieszkasz w jakims wiekszym miescie? Pozdrawiam :)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez zmeczonytym 22 lip 2010, 18:09
Benek88, trzymajj sie

przez chojrakowa 22 lip 2010, 21:08
Benek88, witamy cieplutko
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez Benek88 22 lip 2010, 21:43
Hej Majster,mam 22 lata.Mieszkam w Szczecinie ,a to duze miasto.nie demonizuje,ani nie odtrącam ludzi.Zwyczajnie,mam problemy partnerskie.Zadna mnie nie chce.Nie wiedziec czemu,hej
Benek88

przez Roberrrto 22 lip 2010, 21:50
Benek88 napisał(a):Dzięki za przywitanie,Roberrrto,myslałem ,ze spotkam sie ze słowami krytyki

Za to kim jesteś? To nie z mojej strony. Dla mnie już jesteś wielki, bo na dzień dobry napisałeś kim jesteś. Odważny facet z Ciebie!
Trzym się mocno i jakby co, możesz pisać na priva. :D
Roberrrto

przez Benek88 22 lip 2010, 21:53
Roberrrto,nie mam co ukrywac.Przyznaje się,a nei oczekuje akceptacji.Kazdy jest jakis,kazdy ma wady,zalety.Ja jestem taki,;)
Benek88

Sortuj wg