Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez lusiak 17 lip 2010, 20:27
Witam serdecznie wszystkich, postanowilam dolaczyc do Was gdyz czuje sie samotna bardziej niz zwykle, nie mam przyjaciol, o rodzinie nie wspomne. Czuje ze zostalam z tym sama...
Chciala bym odpoczac, zycie za bardzo dalo mi w kosc bym mogla sie nim jeszcze cieszyc. Jestem jeszcze bardzo mloda, mam 18 lat. Przez ten dosc krótki czas zdążyłam sie zorientowac czego tak naprawde zycie mnie nauczylo najlepiej... otoz pokazalo mi jak zniszczyc siebie.
Moj aktualny problem? Anoreksja, samookaleczanie, naduzywanie alkocholu, naduzywanie lekow uspakajajacych, narkotyki, nienawisc do samej siebie i innych ludzi.
Mam za soba jedna hospitalizacje.
Moje marzenie, moze to glupio zabrzmi ale chciala bym w przyszlosci założyć normalna rodzine.

Re: Witam

przez Roberrrto 17 lip 2010, 20:47
Witaj lusiak :D
Twoje marzenie wcale nie zabrzmiało głupio.
Roberrrto

przez *Wiola* 17 lip 2010, 20:52
Witaj

Bardzo fajnie ,że masz takie marzenia właśnie. Jak sam zauważyłaś jesteś bardzo młoda i wszystko przed Tobą. Możesz mieć normalną , szczęśliwą rodzinę jeśli tego pragniesz. Dobrze ,że tu napisałaś , to taki pierwszy mały krok w stronę zdrowia.
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez brokenwing 17 lip 2010, 21:34
lusiak, witaj
..a TWOJE MARZENIE WCALE NIE BRZMI GŁUPIO .
Życzę z całego serca ,zęby się spełniło .
brokenwing

przez lusiak 17 lip 2010, 22:41
Dziekuje bardzo za miłe przyjecie. Ciesze sie, bo moze to wlasnie tu znajde ludzi ktorzy mnie wysluchaja i postaraja zrozumiec, a nie tylko ocenia.
Niestety nie nalezalam nigdy do grupy aktywnych forumowiczow, gdyz wychodze z zalozenia ze nie mam nic madrego do powiedzenia, pomimo moich wielkich checi.

Pozdrawiam :)

Sortuj wg