Witam, tak banalnie..

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam, tak banalnie..

przez Raffuss 16 lip 2010, 00:02
Witajcie,

Nadeszła pora przedstawić się. Choć w codziennej kulturze człowiek zaczyna od przedstawienia się to jednak jestem tutaj już jakiś czas jako wyłącznie czytelnik. Zarejestrowałem konto ponieważ.. no właśnie.. głównie by pogadać, wymienić poglądy z ludźmi którzy rozumieją.. bez setek godzin spędzanych na mozolnym tłumaczeniu tego co czasem nie da się wytłumaczyć.

W zasadzie zmagam się z dwiema chorobami. Jedną z nich jest nerwica, której pewnie nabawiłem się już w dzieciństwie, a która to zdąrzyła się od tamtego czasu znacznie pogłębić. Z 10 lat temu przeszedłem porządne załamanie nerwowe, które skończyło się wizytą w szpitali psychiatrycznym. Co prawda jedynie na obserwacji bo pani dr obawiała się o moje życie, ale jednak było. Przyznam iż był to najzabawniejszy pobyt w szpitalu jaki przeżyłem do tej pory, a ponieważ moje serce oraz nerki nie pracują tak jak powinny, bywam w różnych szpitalach od czasu do czasu.

Swego czasu próbowano leczyć mnie jakimś lekiem (nie pamiętam zupełnie jego nazwy ale jakiś psychotrop), jednak chyba skutek był odwrotny od zamierzonego no i zaprzestano.. teraz jest tak: ponieważ serce nie daje sobie rady ze schodami które muszę pokonać by wyjść na dwór, siedzę sobie w domu. Małej przestrzeni całkowicie odciętej od świata zewnętrznego. Z pewnością możecie się domyślić jak wpłynęło to na pogłębiającą się w tle nerwicę..

A w ogóle mam na imię Rafał, lada dzień skończę 29 lat. Publikuję swoje audycje w internecie, troszkę pisuję, koduję i interesuję się północą. Krajami w których czułem że naprawdę żyję, póki jeszcze mogłem się w pełni beztrosko poruszać. Mam nadzieję że odnajdę tutaj bratnią duszę.. pozdrawiam serdecznie : )

p.s. Tak wyglądam, choć troszkę mi kilo doszło, których tutaj jeszcze nie widać ;)
ObrazekObrazek
Codzienna walka o lepsze jutro nerwoblog.pl

Re: Witam, tak banalnie..

przez Roberrrto 16 lip 2010, 00:39
Witaj Raffus :D
Roberrrto

przez Raffuss 16 lip 2010, 11:17
Witaj @Roberrrto. Co tu taki spokój i cisza..? ; )

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez panel 16 lip 2010, 11:23
witam witam :)

przez Roberrrto 16 lip 2010, 11:26
Porządni ludzie są w pracy, ''nieporządni'' jeszcze śpią, szczęściarze się urlopują nad morzem, a pozostałym w tym upale nic się nie chce. To moja diagnoza 8)
Roberrrto

przez panel 16 lip 2010, 11:29
Roberrrto napisał(a):Porządni ludzie są w pracy, ''nieporządni'' jeszcze śpią, szczęściarze się urlopują nad morzem, a pozostałym w tym upale nic się nie chce. To moja diagnoza 8)

a co kiedy urlop jest do d...py ? 8)

przez Roberrrto 16 lip 2010, 11:49
To jest bardzo dobre pytanie...
Roberrrto

przez panel 16 lip 2010, 11:51
dlatego je zadalem pytanie czy znajdzie sie odwazny i udzieli odpowiedzi jak zmienic analny urlop na cos przyjemniejszego

przez Raffuss 16 lip 2010, 15:38
Roberrrto napisał(a):Porządni ludzie są w pracy, ''nieporządni'' jeszcze śpią, szczęściarze się urlopują nad morzem, a pozostałym w tym upale nic się nie chce. To moja diagnoza 8)

Postarajmy się dopasować.. pracuję w domu choć nie o wytyczonych godzinach, w dodatku przez upał nic mi się nie chce, a do morza mam z 4min spacerkiem. Znaczy do której grupy się zaliczam? ;)

panel napisał(a):a co kiedy urlop jest do d...py ?

Rzecz jasna zmienia się go w najwspanialszy urlop pod słońcem. Z doświadczenia wiem już że w każdej sytuacji można znaleźć jakiś plus.. : )

przez Roberrrto 16 lip 2010, 18:32
A do której grupy chciałbyś należeć? Bo ja nie należę do żadnej. Zawsze byłem outsider.. :8): 4 minuty do morza? Hmm, pływać nie umiem, do wody mnie nie ciągnie, i w ogóle wolę góry, ale chętnie bym pojechał nad morze. Choćby tego szumu posłuchać... Się rozmarzyłem... :105:
Roberrrto

przez Raffuss 16 lip 2010, 19:00
Hmm według Hipokratesa bywam holerykiem z dawką osobowości melancholika oraz niektórymi cechami sangwinika, więc z przynależnością grupową może być dość ciężko.. ;)

Ale jeśli chodzi o słuchanie szumu fal to mogę nawet coś na to poradzić i to od ręki..
Nagrałem kiedyś audycję z szumem fal i odgłosami kutrów, i mew w tle.. link do audycji

Zdaję sobie sprawę iż nie jest to może na żywo, ale zawsze to szum fal.. : )
Odcinek zresztą był nagrany na prośbę znajomych mieszkających właśnie z dala od większej wody, którzy mieli ochotę wsłuchać się w szum i mewki..

przez Roberrrto 16 lip 2010, 19:15
:why: Niestety, nie mogę posłuchać :why: ale jak tylko będę mógł, to nie omieszkam. Dzięki Raffus :D
Roberrrto

przez Raffuss 16 lip 2010, 20:02
Polecam się na przyszłość @Roberrrto ;)

Sortuj wg