Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez Baium 09 lip 2010, 21:17
Witam wszystkich , mam na imię Kuba i mieszkam w sporym mieście . Myślę że to w pewnym stopniu może być przyczyną moich problemów . Mam 16 lat i " duszony " przez 2 lata problem . Ale o tym w innym temacie . Jeszcze raz witam wszystkich

Re: Witam

przez Paranoja 09 lip 2010, 21:22
my również witamy :)
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez cookiecrisp 09 lip 2010, 21:24
witaj na forum :)

na pewno życie w dusznym, zabetonowanym i pełnym ludzi mieście może powodować choroby psychiczne. jak sobie pochodzę po jakimś lesie albo innym zielonym, spokojnym, cichym miejscu, od razu jest lepiej :smile:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez desdemon 10 lip 2010, 18:26
cookiecrisp napisał(a):witaj na forum :)

na pewno życie w dusznym, zabetonowanym i pełnym ludzi mieście może powodować choroby psychiczne. jak sobie pochodzę po jakimś lesie albo innym zielonym, spokojnym, cichym miejscu, od razu jest lepiej :smile:

Tez mi sie tak wydaje,co roku wyjezdzam nad jezioro,wlasnie do lasu .Jest to moja regeneracja i jest mi troszke lepiej.Nepewno mozna odpocząć :great:

Sortuj wg