witam ponownie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witam ponownie

przez komosa 06 lip 2010, 16:01
Nie wiem od czego mam zacząć... Pewnie od tego, że dawno mnie tutaj nie było, bo uznawałam zazwyczaj, że to jest zbędne i głupie... ale problemy, problemy... żadnych ludzi którzy rozumieją, samotność w domu, brak zajęć...

Pewnie nikt mnie nie pamięta...

Mam nerwice lękową od ponad roku, problemy z wychodzeniem z domu na dłuższy czas... odstawienie tabletek z wlasnej ochoty. No i problemy sie nie tyle nasiliły co skomplikowały. Od niedawna biorę Elicee... zwlekałam z pierwszą tabletką, bo wiem, że mam przez problemy poważne problemy alkoholowe. Gdy juz wzięłam tą pierwszą tabletkę, uważałam, że z alkoholem koniec, bo w koncu jestem dorosła, odpowiedzialna... Jednak nie... Tabletki biorę, piję codziennie, nie potrafie sobie odmówić, a gdy ktoś zwraca mi na to uwage (zwykle mój chłopak z którym obecnie mieszkam), zaczyna sie agresja. To jest chore, bo wiem, że aby, móc pić swobodnie i (nie oszukujmy sie), niszczyć sie bez ograniczeń, bylabym w stanie go zostawić.

Nie panuję nad swoim życiem. Jak to stwierdziła psychoterapeutka, picie i zaburzenia jedzenia to są jedne z większych moich działań autodestrukcyjnych. Nie radzę sobie, bardzo powaznie sobie nie radze. Wychodzę zwykle jedynie w poniedzialki na psychoterapie i do pobliskiego sklepu po alkohol... Tyle...

Co najgorsze (a może i nie takie najgorsze), wśród ludzi jestem niesamowicie radosna, zagaduje wszystkich żartami... ale takich dni jest mało... i całe dnie przewaznie siedze w domu. Wszystko mi sie komplikuje :(

Witam wszystkich jeszcze raz ciepło

Re: witam ponownie

przez maggieflakes 07 lip 2010, 12:14
witaj :papa:
ja też rzadko wychodze z domu, a raczej prawie wcale, nie mam ochoty stykać się ze światem zewnętrznym, boję się go :(

pozdrawiam

przez comatom 07 lip 2010, 13:01
HEJ
MIAŁEM PODOBNIE PÓŁ ROKU NIE WYCHODZIŁEM Z DOMU----
ZAPEWNIAM CIE TO MINIE
I BEDZIE WSZYSTKO OKI
comatom

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez komosa 07 lip 2010, 13:07
tylko dla mnie teraz największym problemem jest alkohol, bo cóż z tego, że mają mi pomóc, jak ja ich działanie zagłuszam jak tylko sie da...

Sortuj wg