Jestem nowy,a to moja historia,przeczytaKtosCoTuNapisalem?

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Aga1 06 cze 2006, 14:21
Witaj tu nie jesteś sam :oops:

przez Gabik 06 cze 2006, 16:39
czesc Art.fajnie ze masz juz pokserowane wszystko .powiedz jak Ci poszło w nowej przychodni i co powiedział lekarz ...jak sie czujesz ,mam nadzieje ze w miare dobrze a co chodzi o ulotki ,to kiedys czytałam jak głupia i miałam wszystkie objawy jak pisało a teraz nic nie czytam ,w nosie mam ulotki -lądują w koszu i czasami jest cos nie tak a czasami w miare dobrze ...pozdrawiam Cie cieplutko ,odezwij sie hej :D :D

przez anita27 06 cze 2006, 17:23
art..ja bylam dzis u nowego psychiatry,nie bylo zle.Nawet calkiem sympatyczny gosc.porozmawial ze mna.Bylam strasznie ze stresowana ale pozniej przeszlo.apaoprosil zebym umowila sie z psychologiem,wiec tak zrobilam.Pozdr.
Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez art... 06 cze 2006, 23:00
Byłem dzisiaj sie zarejestrować,ale miła Pani w rejestracji powiedziała,że rejestruje o godzinie 9:00 i mam własnie o tej godzinie przyjść.Co do samopoczucia to jest względnie.Rano czułem się dziwnie,ale potem mi przeszło.Na zakupach w kolejce zlapała mnie mała dusznośc-to standard nie mogę stać w kolejkach i długo przebywać w hipermarketach.Wszystko wskazuje na to,że w końcu jutro się zarejestruje i umówię na wizytę,zresztą napiszę jutro-Pozdrawiam Was gorąco-3majcie się.

przez limba 06 cze 2006, 23:39
art.Miałeś ciężkie życie, beznadziejne dzieciństwo.Jesteś na tyle mądrym i odpowiedzialnym człowiekiem,że postanowiłeś z tym walczyć.Jest to bardzo odważne z twojej strony.Zacząłeś walkę,stocz wojnę.Zostań z nami tu na forum, zawsze pomożemy, doradzimy.Wiem,że z tego wyjdziesz!!!!Pozdrawiam i trzymam kciuki
...patrz przez przednią szybą, a nie wsteczne lusterko...

przez art... 07 cze 2006, 13:28
Jestem po swojej pierwszej wizycie u psychiatry.Zaczęło się źle,oczywiście w rejestracji-2 kobiety i 1 facet na mnie wsiedli,że mam isc tam gdzie sie leczyłem od uzależnienia,Moje argumenty były niewystarczające,więc powiedziałem im,że w tej karcie sa same bzdury,i ze symulowałem nałóg po to,żeby mieć zwolnienie z wojska.Wtedy się zaczęło...zaczeli mnie straszyć wiezieniem itp,teraz się z tego smieje,ale tam nie było mi do smiechu,no ale dopiołem swego i czekałem w kolejce do lekarza.Nie było tak źle,na początku cały się trzęsłem,ale ustało to po kilku minutach.Streściłem bardzo krotko swoją sytuację,powiedziałem jakie mam objawy,język mi się troche plontał.Lekarz sprawiał wrażenie,jak by tylko odwalał swoja robotę,ale zadzwoił do psychologa i umowiłem sie na wizytę.Przedtem jednak przepisał mi lek przeciwlekowy i antydepresyjny SALIPAX-powiedział,że to nowosć-nowośc rzeczywiście bo nie mają tego jeszcze w aptrekach :/,chciał przepisac mi też hydroxyzynę,ale powiedziałem,że nie chcę tego brac,bo chodziłem po tym kołowaty przez 2 dni.Słyszał może ktos o tym SALIPAX-ie?Teraz pozostało mi poczekac na sprowadzenie leku i na wizytę u psychologa.Na poczekalni był komentator wydarzeń,ale nie będe was juz zanudzał bzdurami jakie mówił.Pozdrawiam Was gorąco-Art.

przez Gabik 07 cze 2006, 18:07
czesc Art.fajnie ze juz pierwsze kroki za tobą ,teraz jeszcze wizyta u psychologa ,nie martw sie bedzie dobrze ...a co do leków ja osobiscie takiego niemiałam ,ale miałam inny z tych najnowszych i musze Ci powiedziec ze zdał u mnie egzamin ,wiec mysle ze u ciebie tez bedzie dobrze ,niewolno ci sie martwic na zapas ,napewno na początku bedzie ci ciezko ale pomału do przodu i bedzie dobrze -zobaczysz o jakim komentatorze mówisz ???-napisz prosze .pozdrawiam -Gabik

przez art... 07 cze 2006, 23:43
Poczytałem trochę na necie i te lek to inna nazwa leku PROZAC.Nie wiem czy mam go wykupic czy poczekać na rozmowę z psychologiem,ale to jest za 20 dni.Co do komentatora to nie pasowało mu,że ludzie siedzą po 5 minut w gabinecie,jakas kobieta była trochę dłużej i zdążył ją zwyzywać od głupich-oczywiście jak była w gabinecie,przeklinał,zaczepiał i komentował.Na koniec zapytał mnie-cytuje: ty koleś a ty nie bedziesz tak długo siedział,co?-odpowiedziałem mu,że mam nadzieje,że bedę siedział conajmniej dwa razy dłużej-skomentował to tak,że mam iśc do telewizji :shock: .Dzisiaj nie czułem się najlepiej,ale juz mi przeszło.Pozdrawiam Was-Art.

przez Angelika 08 cze 2006, 13:22
Wtaj Art co co napisales wywolalo u mnie szok a ja myslalam ze mialam tak zle,podziwiam Cie naprawde poniewaz niewiem jak ja dalabym sobie rade z tym wszystkim.Jestem pewna ze tutaj znajdziesz wsparcie u ludzi.Pozdrawiam cieplutko. :D
Angelika

przez Hollow 08 cze 2006, 15:24
art... napisał(a):Nie wiem czy mam go wykupic czy poczekać na rozmowę z psychologiem,ale to jest za 20 dni

Kup i zażywaj. Niektórym pomaga od razu, ale zwykle najwcześniej po miesiącu. Może być trochę efektów niepożądanych, ale powinny z czasem ustąpić - nie zrażaj się.

Powodzenia :!:

przez Gabik 08 cze 2006, 17:59
czesc,to dobrze jak w miare jest dobrze ,próbój i niezrazaj sie ,napewno Ci leki pomogą ,a co do komentatora to są ,,ludzie '' i ,,ludziska''-hehe pozdrawiam hej :D :D

przez art... 10 cze 2006, 15:24
Żle się czuje psychicznie,wychodzę z psem i mam wrażenie,że zaraz upadnę.Tabletek narazie nie biorę,bo nie jestem do nich przekonany.W ulotce jest napisane,że było kilka przypadków śmierci,także wątpię,żebym je zaczął brać.Kto z Ws się leczy FLUOXETINUM?Wczorajsobie piwo wypiłem od dłuzszego czasu i było nawet OK,tylko potem trochę serce mi waliło za mocno.Nic mi sie juz nie chce robić,jak wstaję z łózka to jestem obolały.Nie wiem co to za choroba,już niczego nie jestem pewien :| Meczy mnie to bardzo,chcę,żeby to juz mineło...

przez Hollow 10 cze 2006, 19:52
art... napisał(a):Tabletek narazie nie biorę,bo nie jestem do nich przekonany.W ulotce jest napisane,że było kilka przypadków śmierci,także wątpię,żebym je zaczął brać.Kto z Ws się leczy FLUOXETINUM?

Stary przeginasz do entej potęgi :!:
Fluoksetyna czyli prozak to najpopularniejszy lek antydepresyjny, mający bardzo mało skutków ubocznych w porównaniu z innymi (statystycznie).
W ulotce muszą napisać o wszysykich objawach, mimo że większość zwykle nie występuje, a niektóre występują raz na 50 milionów (śmierć).

To Twoje życie i Twój Czas - Naprawdę, nie ma co mitrężyć, kolego.

przez Gabik 10 cze 2006, 20:00
art. niepoddawaj sie -prosze ...a leki zacznij zarzywac bo sie w koncu wykonczysz ,czasami są skutki uboczne jak napisał poprzednik ale niezawsze muszą byc .Czasem warto sie troszke pomeczyc aby potem było tylko lepiej ,wiem co mówie -naprawde i mysle ze inni forumowicze przyznają mi racje .Trzymaj sie ,pozdrawiam -hej :)

Sortuj wg