Mam już dosyć!!!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez shadow_no 05 cze 2006, 18:03
Hej Ewelka.
Pamiętaj o zasadzie - nic na siłe.

Pozdrawiam Serdecznie,
Admin
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez MER-myśl,emocja,reakcja 29 cze 2006, 13:28
Pozdrawiam CIE EWELKO :D
Daj innym sobie pogadac, skad maja wiedziec co ty czujesz, gdy kogos noga boli nie powiesz dobrze staniemy i poczekamy az przestanie tylko "chodz jeszcze kawalek" a wszystko bedzie dobrze. :D
Największą szansę na wyleczenie mają ci którzy są chorzy.

przez Scarlet 29 cze 2006, 15:05
Hej Ewelko

ja dzisiaj sobie kupilam leki homeopatyczne , podbno bardzo skuteczne na nerwuce firmy Similosan. Poza tym obkupilam sie w roznego rodzaju olejki zapachowe + balsamy + masc , ktora sie wacha jak czujesz ze ta Kutwa Nerwica nadchodzi i wtedy podobno wszystko mija. Strasznie juz sie tym wszystkim namascilam teraz tylko zapale sobie lampke i wleje olejku. Naczytalam sie ze amoterapia bardzo pomaga ...ja w to wierze :D

Mi pomaga bardzo zapach bermagotki polaczony z pomarancza. Popsikalam tez tym zapachem moj pokoj ....Juz jest mi lepiej :-)

Najwazniejsze to uwierzyc w siebie, ze wszystko jest w porzadku i ze to tylko moj chory umysl cos sobie unzdural, ale zeby go wyleczyc to zalezy tylko ode mnie ! Nie wolno poddawac sie! NIE MYSL o kolejnym ataku o swoim samopoczuciu, nie wczuwaj sie ...Bo jak zaczniesz myslec jak Ci jest to na pewno przyjdzie atak to tak jak myslisz o cytrynie i slinianki zaczynaja pracowac. Nerwica dzilala na tym samych zasadach.

Strasznie cie sciskam i wierze w Ciebie ze sie nie poddasz i stawisz tej cholerze czola :lol: :evil:

Zobacz na mnie, ja jestem samiusienka, nie mieszkam w Polsce, jestem tylko ja i moj ukochany, ktory pomaga mi jak moze ale i tak sa granice, bo jak bym mu marudzila caly czas to i on by mial nerwice....
Nikt mi nie pomoze, moge liczyc tylko na siebie.... i walcze z tym diablem od jakiegos czasu..Poza tym postanowilam sobie ze znajde teraz super prace i bede spelniona (nerwicy sie nabawilam podczas ostatniego roku studiow :( .... I wszystko odejdzie , i bedzie tak jak przedtem ;)

Glowa do gory Sloneczko:-))

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez czarna741 29 cze 2006, 15:14
witaj ewelka :P :P
cieszmy się każdym danym nam dniem

przez gusia 29 cze 2006, 15:57
Witam Cię serdecznie. :D Mam taki sam problem.Bo większośc "zdrowych tego nie rozumie.....Nie daj się.I nie tłumacz,na niewiele się to zda.Trzymaj się :P :P :P Pozdrawiam ciepło.
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez ania30 29 cze 2006, 18:31
witaj :lol: :lol:
życie jest piękne

Sortuj wg