Mam już dosyć!!!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Mam już dosyć!!!

przez Ewelka 01 cze 2006, 10:03
już mam dość! dlaczego ciągla słysze, że przesadzam, że użalam się nad soba! :( Wszyscy mnie na siłe wyciągają z domu.. jak sobie pomóc? :cry:

przez anita27 01 cze 2006, 21:28
Ewelko,kazdy z nas traci cierpliwosc.Takie slowa sa dla nas istotne,choc wiem jak strasznie draznia lecz tylko my wiemy co nam dolega i czym to sie objawia.Trzeba zaczac troszke pozytywnie myslec,inni pewnie doradza ci psychoterapeute jezeli nie chodzisz jeszcze.A ja mysle ze trzeba troszke samozaparcia i walki z choroba choc wiem jakie to nie jest latwe.Ja stram sie nie myslec o tym co jest co mi bedzie dzis dolegac.Nie czytam tez zadnych informacji o nerwicy (jesli czegos sie dowiem to na forum ).Starm sie ze wszystkich sil nie myslec o mojej chorobie byc w ciaglym ruchu.Czasem jest moze i dobrze troszke sie pouzalac nad soba ale tylko krotkotrwale zeby nie popadac w wiekszy stan przygnebienia.Pozdrawiam
Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!

przez Ewelka 02 cze 2006, 02:03
Witam! Dziękuje Anitko! Masz racje trzeba myśleć pozytywnie, ale to jest bardzo trudne kiedy wychodze z domu z wiekim wysiłkiem ledwo wytrzymuje w autobusie. Czuje się jakby mnie zaraz miał pochłonąć, mam wrażenie, że wszyscy się na mnie patrzą, a ja się zaczynam dusić, robi mnie się słabo, ręce mnie się trzęsą a ja jade np. ze znajomymi i staram się za wszelką cene to ukryć, bo za każdym razem kiedy mówię, że się żle czuje słyszę : " oj przestań! zawsze się żle czujesz!" Ja wiem, że musze się wziąć w garść i pozytywnie myśleć. Jak narazie jeszcze daje rade tym bardziej, że działam wyłącznie na tabletkach ziołowych, ale to nie jest proste. Wierzę, że dam rade i cieszę się, że w końcu mnie ktoś rozumie. Dziękuję!!!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Virginia 02 cze 2006, 05:10
Witaj na forum Ewelko! :D
Cudowna kobieta to taka, ktora nie wymaga cudow

przez mysia_fisia 02 cze 2006, 09:18
Witaj wśród nas!
Wiem co to znaczy jak cię wyciągają na siłę...
Każdy ma swoje marzenia i może mieć swój performens. Nie każdy próbuje...

przez awers 02 cze 2006, 21:31
WITAJ i pociesz sie tym że nas malo kto rozumie ,ci co choruja wiedza co czujesz a zdrowi myśla jak można sie ciągle żle czuc i ani razu np.nie zemdleć i nie trafic do szpitala pozdrawiam AWERS

przez anita27 02 cze 2006, 21:44
Ewelko,ja tez tak mam ze wiecznie mi wypominaja,ze codziennie zle sie czuje ale tak jest i nie moge na to nic poradzic.Staram sie juz nikomu nie mowic o moich dolegliwosciach zeby nie marudzic tylko ze czasami to po mnie widac,widac ze cos mnie boli i na wiele rzeczy nie mam sily.Na codzien staram sie ukrywac wiecznie trzesace sie dlonie(a mam tak nieustannie,nigdy nie przestaja drzec)wiele osob zwraca uwage na to,na moje dlonie.Czasem wsrod ludzi sie zacinam a niby tyle mam do powiedzenia a jesli juz zaczne mowic nie moge dobrac odpowiednich slow(nie z braku inteligencji:))poprostu sie zestresuje i przyslowiowa d...Jest to irytujace ale coz,taka moja natura i tak mi sie objawia ta choroba.juz mnie to wszystko meczy,czasem trace sily w walce ale najwazniejsze jest to ze sie nie poddaje.Trzymaj sie cieplo
Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!

przez Ewelka 02 cze 2006, 23:03
Dzięki wszystkim za słowa otuchy, tego mi było trzeba - ludzi, którzy rozumieją co czuje. Poszłam dziś do supermarketu i " nie pamiętam " jak zrobiłam zakupy. Cały czas myślałam tylko o tym, żeby nie stracić przytomności :( Coś czuje, że na ziołowych tabletkach się nie skończy :| , ale mam być dobrej myśli, wiec jestem. Jutro bedzie dobry dzień i wszystkim tego życze! Pozdrawiam!

przez Tantrum 03 cze 2006, 20:56
hey Ewelka :), troszke spóźnione powitanie ale co tam :).
też nam wyciąganie na siłe z domu, uważam, że nie jest to dobry sposób na nerwice, "mierz siły na zamiary" ;)
hehe ja jak jestem w supermarkecie i zaczyna mnie "brać" to wogóle na towarze sie nie moge skupić, potrafie stać przed regałem pół godziny i szukać wzrokiem ogórków przed którymi właśnie stoję ;) , śmieszne prawda? hehe

przez didado1 04 cze 2006, 11:08
Witaj :D
znikłam i mnie nie ma .........

przez reirei 04 cze 2006, 11:31
Witaj na forum
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

przez Magda-27 04 cze 2006, 11:42
Witaj Ewelko :)
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez LINA 05 cze 2006, 08:19
Cześć Ewelko :D

przez jowita 05 cze 2006, 17:55
EWELKO witaj w klubie :cry:
Może zawsze trzeba najpierw przejsc przez piekło......by zrozumiec czym naprawde szczeście jest.....

Sortuj wg