Dzień dobry.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Dzień dobry.

przez Anrey 14 cze 2010, 15:45
Mam 17 lat (za 3 miesiące będzie 18).
To, że jestem na tym forum, jest czystym przypadkiem. Spontaniczna decyzja - czyli jak większość moich decyzji.
Choruję na borderline. A może raczej - zmagam się z nią każdego dnia.
Od trzech lat cierpię też na zaburzenia odżywiania - z początku ograniczałam jedzenie, przez co później wpadłam w bulimię.
Do tego wszystkiego podejmuję działania autoagresywne - okaleczam się, przedawkuję leki itp. Mam myśli samobójcze, jestem po 2 próbach samobójczych.
Wszystko, co robię, sprowadza się do tego, żeby zniszczyć samą siebie. Nienawidzę siebie.
Przepełniają mnie sprzeczności. Chcę żyć i jednocześnie nie chcę. Jeśli życie będzie takie, jakie jest teraz - bardziej podoba mi się ta druga opcja. Ale jeśli byłabym szczęśliwa, gdyby to tylko było możliwe, wybrałabym życie.
No i to chyba tyle...
Witam wszystkich.
My insecurities could eat me alive.

Re: Dzień dobry.

przez ALEKS*OLO 14 cze 2010, 15:51
Anrey, Witam koleżankę borderke. Rozumiem Cię co przeżywasz bo ja przezywam to samo. Mam nadzieje, że znajdziesz tutaj odpowiedzi na swoje pytania.
Napisz coś wiecej o sobie, uczysz sie? Leczysz sie jakoś ?
Pozdrawiam.
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Anrey 14 cze 2010, 18:32
Uczę się, za rok zdaję maturę. I ogółem jakoś sobie radzę, chociaż się nie leczę. Kiedyś pochodziłam trochę do psychologa, ale to niewiele mi pomogło, więc zrezygnowałam.
My insecurities could eat me alive.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ciasny27 14 cze 2010, 22:55
ehhh tez mam podobnie, życie mnie nie cieszy, nienawidze siebie ale z drugiej strony nie chce umierac, na wizyte u psychologa nie mam odwagi, pogadac za bardzo tez nie mam z kim. Jednak ciesze sie ze wszedlem a to forum, teraz przynajmniej wiem ze nie ejstem sam w tym gównie

Sortuj wg