Witam wszystkich

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam wszystkich

przez brokenwing 11 cze 2010, 05:56
Cześć, :great: Jestem nowy(...)zupełnie nie wiem co napisać ...
jestem tak trochę tułaczem ,to nie jest moje pierwsze forum tematyczne dotyczące zaburzeń i innych dolegliwości psychicznych.
Uciekam z forum kiedy poczuje bliskość lub zbyt dużą sympatie ze strony jakiegoś użytkownika ( co nie oznacza że proszę was o traktowanie jak trędowatego)...Odbija mi w takich wypadkach ...zawory puszczają ,emocjonalnie eksploduje.
Może to zbyt lirycznie zabrzmi :D ...chciałbym bardzo aby to forum stało się dla mnie studnią ,z której napije się łyk zimnej,świeżej wody.
Można zadać pytanie, czego oczekuje od forumowiczy ? Ot ...trudna sprawa ,sam nie wiem .Może chce się przekonać że dramatyzuje i wyolbrzymiam? Może chce zobaczyć ,że inne osoby są w gorszych tarapatach,większym konflikcie z samym sobą niż ja ? Sam nie wiem .
Obiecuje jedno ...agresja -zero...-konfliktowość -zero .To tak na początek .
:D :D :D Czytając co napisałem :D sam zauważam że dziwny ze mnie człowieczek
reasumując : tolerujcie mnie i nie naciskajcie ..jestem powolny w otwieraniu się ,taki troglodyta ekspresji,niewidomy fotograf .
...jaki inny może być ktoś kto wątpi w wyższość materii ożywianej nad nieożywioną i istnienie podstawowych norm fizycznych .

PS -nie rozmawiam na PW na GG na TLENIE ,tylko i wyłącznie na forum :D
brokenwing

Re: Witam wszystkich

przez ewaryst7 11 cze 2010, 09:29
Witaj.:)

przez defective_detective 11 cze 2010, 15:17
No proszę. Czarne kruczysko o podciętych skrzydłach, a na dodatek poeta i marzyciel. Witaj serdecznie.
It's a gift... and a curse.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez brokenwing 11 cze 2010, 15:24
defective_detective,

rozszyfrowany na wstępie :) no ..cóż nie byle jaki detektyw mnie capnął
dzięki za miłe powitanie
brokenwing

przez lasara 12 cze 2010, 12:38
defective_detective,

Dzien dobry !
Poraz pierwszy jestem na forum i nie mam zielonego pojecia jak z niego korzystac.Mam nadzieje,ze ktos ujrzy moja wiadomosc i pomoze rozwiklac moja enigme :105:
Jestem kobieta,matka i szczesliwa zona.Od 15 lat mieszkam na obczyznie,z dala od rodziny. Od kilku lat miewam sny ,ktore nie daja mi spokoju.Wieczorna pora boje sie usypiac ,moje sny przerazaja mnie :why:
Snie duzy dom....w kazdym "odcinku" jest to inny dom.Mieszkam tam z mezem, jednak maz moj jest w pracy wiec sama chodze po pomieszczeniach.Jestem szczesliwa do czasu , zatrzymania sie przed zamknietym pomieszczeniem,przewaznie jest to jedno pomieszczenie (w piewnicy,na drugim pietrze,albo w glebi domu - w zaleznosci od "odcinka"snu) wiem,ze nie powinnam tam wchodzic poniewaz za zamknietymi drzwiami sa trupy - mnostwo trupuch, wiem to dokladnie i czuje ich zapach. Boje sie panicznie ! Jednak ciekawosc nie daje mi spokoju , chce otworzyc drzwi i zobaczyc to na wlasne oczy .
W poprzednich snach obawialam sie panicznie,bylam przerazona i nie otwieralam drzwi ......... ostatnio ,w snach zaczynam nabierac odwagi i probuje otworzyc drzwi "smierci".....udalo mi sie to dwukrotnie - otworzylam drzwi jednak ogromna sila wiartu pchnela mnie na hol ,tak ,ze nie jestem w stanie utrzymac rownowagi i nie moge sie dostac do wnetrza tego mrocznego nieszczesnego pomieszczenia ...... wnet budze sie .
Owe sny sie powtarzaja ,tylko za kazdym razem sceneria sie zmienia,mieszkam w innym domu .

Boje sie spac,jestem niespokojna,zmeczona i obawiam sie "czegos" .....mam wrazenie,ze sny niosa mi jakis przekaz,ktorego nie potrafie odczytac ...

przez brokenwing 12 cze 2010, 19:23
lasara,

Masz fajne życie ,jestem pewien ..znajdzie się ktoś kto Ci pomoże "rozwikłać" ..a snami aż tak bardzo się nie przejmuj ,to prosty mechanizm .
Pozdrawiam Cie
brokenwing

przez anwet 09 wrz 2010, 14:22
brokenwing napisał(a):Uciekam z forum kiedy poczuje bliskość lub zbyt dużą sympatie ze strony jakiegoś użytkownika ( co nie oznacza że proszę was o traktowanie jak trędowatego)...Odbija mi w takich wypadkach ...zawory puszczają ,emocjonalnie eksploduje.

No właśnie znalazłam Twój wątek..

Kurcze.. no sorki w takim razie za wylewność.. :(
Postaram się pohamować, ale już czuję, że łatwo mi nie będzie :(
anwet

Sortuj wg