witajcie!!!Ja rowniez jestem tu nowa i chce poznac ludzi

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Re: witajcie!!!Ja rowniez jestem tu nowa i chce poznac ludzi

przez kasiasopole 12 lis 2009, 18:59
Czesc, doskonale Cie rozumie, ja tez bardzo boje sie byc sama w domu z moja 1,5 roczna corcia. Mysle ze jak mi sie cos stanie to ona zostanie bez opieki i w ogole rozne takie schizy od kilku miesiecy. Wczesniej bylam z nia calymi dniami sama w domu bo po porodzie przeprowadzilam sie do Opola maz do wieczora pracowal a ja nikogo nie znalam w nowym miescie i bylo ok, a teraz to jest meczarnia. W dodatku boje sie wziasc lekow bo nie wie jak zareaguje a przeciez musze sie opiekowac niunia. LI tak kolko sie zamyka. Pozostaje nam stoczyc wojne z Pania N. i ja wygrac dla naszych pociech.

przez kimjesteś 13 lis 2009, 00:45
Witam :)
Pozdrawiam serdecznie ...i co spróbuję się zapoznać z Waszym forum :)

przez KASICA240 26 sty 2010, 22:55
Też jestem tu nowa ,zawsze możesz do mnie napisać tak co dwoch nowych to nie jeden razem bedzie nam razniej

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez laki84 30 kwi 2010, 17:18
Witajcie tez jestem tu nowa, trafilam tu przypadkiem szukajac danych o tokofobii i wydaje mi sie ze mam dosc sporo o ile nie wiecej niz przewidziane objawów, tylko nie mam ochoty tego leczyc, czy wy tez tak macie ze przyzwyczailiscie sie do swych fobii i w pewnym sensie dobrze wam z nimi? :idea:

Sortuj wg