witajcie!!!Ja rowniez jestem tu nowa i chce poznac ludzi

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witajcie!!!Ja rowniez jestem tu nowa i chce poznac ludzi

przez kasienka23 31 maja 2006, 11:14
Witam was wszystkich!!!
Tak sobie czytam i czytam ciągle nowe tematy na forum i wciąż ciężko mi jest uwierzyć w to że to tylko ...albo aż nerwica!!!
Do tej pory tak jak większość z was biegałam jak wariatka po lekarzach,robiłam badania i co sie dowiadywałam........że jestem zdrowa i nic mi nie dolega.Ale jak tu wierzyć lekarzom skoro ja wiedziałam sama najlepiej że napewno jestem chora......a nawet że umieram!!Od około 2,5 roku zmagam sie z tą chorobą.Choć tak naprawde dokońca sama w nią nie wierzę!
No bo jak tu wierzyć!!
Osoba zdrowa nie ma przecież ataków paniki gdy zostaje sama w domu.Sama?Nie do końca.Mam 2,5 letniego synka i 2 psy.Więc ciężko określić to samotnością...ale tak własnie się czuje gdy tylko nadchodzi noc.Fakt faktem moje ataki paniki sie nasilają.Kiedyś występowały niezwykle żadko, teraz występują co 2 tygodnie a czasem nawet raz w tygodniu.Są to naprawdę ataki podczas których ktoś kto by mnie zobaczył stwierdziłby ze umieram.Z moim ciałem dzieje się całe mnóstwo rzeczy.Od drętwienia i mrowienia głowy,drętwienia nóg oraz dłoni,zimnych i gorących potów,nadciśnienia,niesamowitego kołatania serca oraz inne objawy których na tą chwile nie jestem w stanie sobie wyobrazic(a może nie chcę).Wiecie co jest moim największym problemem?To ,że nie mam wsparcia.Mój mąż wciąż mi powtarza żę sie nad sobą użalam.Wiem ze jest w tym trochę racji ale wydaje mi sie że dołując mnie napewno mi nie pomoże.Ja chciałabym zrozumienia.Muszę sie koniecznie z tym problemem zwrócic do lekarza...
Proszę podajcie mi namiary na jakiegoś lekarza godnego polecenia,ktory przyjmuje państwowo.Bardzo będę wdzięczna...Pozdrawiam wszystkich
"CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI"

przez telimenka 31 maja 2006, 12:05
Witaj! przez etap : "jestem ciezko chora i nie wierze lekarzom" przechodzil chyba kazdy z Nas. Zawsze powtarzam, ze uswiadomienie sobie, ze to nerwica a nie powazna choroba, o ktorej myslimy to juz polowa sukcesu!!
Niestety, tak jak piszesz wiele osob nie potrafi zrozumiec osob z nerwica - widza w Nas tylko lenistwo, uzalanie sie nad soba, mowia, ze panikujemy. Niech wsparciem bedzie dla Ciebie Twoj synek i milosc do niego!

Pamietaj, ze tutaj, na forum zawsze znajdziesz zyczliwych sobie ludzi, ktorzy postaraja sie odpowiedziec na Twoje pytania, wspomoc.
Jesli chodzi o lekarza - sprobuj popytac osob piszacych na subforum >miasta< - na pewno znajdzie sie tam ktos z Wroclawia. Trzymaj sie :)

przez anita27 31 maja 2006, 17:51
Pozdrawiam Ciebie goraco
Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kochajacy 31 maja 2006, 18:50
witaj kasienka23 :mrgreen:
"Człowiek doskonały posługuje się swym umysłem jak zwierciadłem. Zwierciadło niczego nie chwyta, niczego nie odrzuca; przyjmuje, lecz nie zatrzymuje." / Czuang Tsy /

przez limba 31 maja 2006, 19:47
No cześć, cześć witaj wśród swoich :D
...patrz przez przednią szybą, a nie wsteczne lusterko...

przez mysia_fisia 31 maja 2006, 20:12
Witaj :D
Każdy ma swoje marzenia i może mieć swój performens. Nie każdy próbuje...

przez didado1 31 maja 2006, 20:18
Witaj :D
znikłam i mnie nie ma .........

przez agnes635 31 maja 2006, 20:39
Cze kasienka :lol:

przez Magda-27 31 maja 2006, 21:19
Witaj Kasieńko :)
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez reirei 31 maja 2006, 23:28
Witaj na forum
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

przez LINA 01 cze 2006, 08:14
Cześć Kasieńka :D

przez awers 01 cze 2006, 23:09
WITAJ KASIEŃKO tak jak ty mialam lęki gdy dwójka moich starszych synow byla mala,teraz mam trzeciego synka 2 lata i 4 miesiace i terz mam leki zwlaszcza gdy mam z nim sama iść na spacer bo pierwsza myśl jaka mi wpada do glowy to co bedzie z nim jak mi sie coś stanie chociażby zemdleje,mnie wezma do szpitala a co znim? i mysle że przez te myśli sama wywoluje ataki ale ja nie umiem nad tymi myślami zapanować ,a pierwsze leki dala mi lekarz rodzinny i dal skierowanie do poradni leczenia nerwic postaraj sie niemyśleć żle może tobie sie uda pozdrawiam.

przez Virginia 02 cze 2006, 04:37
Witaj na forum :D :D
Cudowna kobieta to taka, ktora nie wymaga cudow

przez Tantrum 03 cze 2006, 20:26
cze!!
"tylko nerwica" :P dla mnie to az nerwica :? ;)

Sortuj wg