Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez homer 03 cze 2010, 01:55
Mam 17 lat i chyba mam nerwice natrectw. Jedynym jak na razie objawem ktory zauwazylem sa obsesje np jak stoje na peronie i widze nadjezdzajacy pociag to mysle jakby to bylo kogos popchnal na tory. Dalej, jak widze noz lub jakis inny ostry przedmiot to wybrazam sobie siebie z nozem w reku mordujacy jakas osobe w poblizu, bez znaczenia czy to bylaby matka czy najwiekszy wrog. Na szczescie daleeeeko mi do realizacji tych chorych mysli, niestety sama mysl o takich czynnach mnie przeraza.

Tyle o mnie chcialem, glownie napisac o swojej mamie. Od dluzszego czasu zauwazylem u niej kilka rzeczy. Zgrzytanie zebami podczas snu(dosyc glosne), czesto tez mowi sama do siebie, nie potrafi tez usiedziec spokojnie tylko macha nogami. Co do jej nastrojow bardzo latwo przechodzi w skrajnosc, potrafi miec caly dzien dobry nastroj i byle glupota (rozladowane baterie w pilocie, potluczona szklanka, korek na doslowanie 5-6 aut) potrafi ja strasznie zdenerowac. By za 5-10min znowu sie normalnie zachowywac.

Re: Witam

przez mała26 03 cze 2010, 10:04
hejka witaj na forum, jeśli chodzi o Twoje myśli walczyłam z tym samym w szczególności były to myśli dotyczące zrobienia krzywdy najbliższym, były bardzo intensywne ja myślałam że wariuję i wierzyłam w to że moje myśli mogą się zamienić w czyn, bałam się powiedzieć lekarzowi,aż w końcu wylądowałam w szpitalu i okazało się że to zaburzenia nerwicowe, potem leki psychoterapia i już było dobrze,myślę Homer że powinieneś udać się do psychiatry bo raczej sam nie dasz rady,na pewno Ci może, ja tak trwałam myśląc że mi przejdzie a niestety było coraz gorzej, więc nie czekaj, jeżeli chodzi o mamę podejrzewam że raczej nie będzie chciała skorzystać z pomocy specjalisty bo będzie twierdzić że wszystko wporządalu, ale jak ty będziesz ze swoim problemem możesz przedstawić problem mamy,życzę powodzenia i jak co to służę pomocą :D

Re: Witam

przez ewaryst7 03 cze 2010, 10:25
Witaj.Nie napisałeś czy się leczysz? Czy szukasz dla siebie pomocy? Twja mama , może jest przemęczona?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg