witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Re: witam

przez piscis 11 sie 2010, 08:45
Witaj, trafiłam dziś na twoje posty...
Kurczę wiem jak to jest żyć w takim stanie u boku męża który ma to głęboko gdzieś. Mi mój mąż tak bardzo pomaga z tego wyjść, że zaczęłam od jakiegoś czasu coraz częściej pić...a on...potrafi tylko się wydrzeć na mnie co wyprawiam i wyjść z domu...
Dlaczego nie potrafię odejść....nie wiem...
Pisz co u ciebie...
nie poddawaj się...
KL - jesteś Promykiem w moim szarym świecie

przez banalna 11 sie 2010, 10:39
no witam, ja może mam tak że on sie stara, ale ja już teraz po siedmiu latach mam to w tyłku
banalna

przez piscis 11 sie 2010, 12:06
mój jak go zostawiłam też się starał, ale tak jak mówisz...ja po 9 latach też miałam już to gdzieś. A teraz wróciłam sama nie wiem czemu...naiwna jednak jestem jak cholera...bo myślałam że będzie inaczej, a jest beznadziejnie...i ja umieram, unicestwiam samą siebie a dalej w to brnę i nie potrafię przerwać...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez banalna 11 sie 2010, 14:26
my mamy dziecko, kredyt, a ja go poprostu juz nie kocham ....
dzis probuje paracetamol, zobaczymy
banalna

przez piscis 11 sie 2010, 14:32
Pociesze cię, że my mamy miliony kredytów i mi komornik połowę pensji zabiera za jego długi...a on nic sobie z tego nie robi...
Ja biorę hydroxyzyne od kilku miesięcy i zaczynam terapię w tym tygodniu...
trzymam za ciebie kciuki....

przez banalna 11 sie 2010, 20:54
dziś przedawkowałam paracetamol, myślę że skosiłam sobie watrobę, do psychiatry już nie pójdę, bo nie pomaga
banalna

przez To takie czary... 12 sie 2010, 00:38
banalna ale ty mnie zdenerwowałaś tym co wypisujesz ! :evil: :evil: :evil:
Podskoczyła mi nerwica a było już tak dobrze !

Opisujesz swoje problemy i to jest bardzo OK.Wreszcie masz z kim porozmawiać i wyrzuciłaś to z siebie -brawo!

Jesteś młodą kobietą ,po paru latach posypało się małżeństwo,może jesteście teraz na etapie robienia sobie na złość, zaczęłaś pić,dopadła cię depresja.

Przez to wszystko nasz bardzo zaniżoną samoocenę i większość z tego co piszesz o sobie to zupełne bzdury bo nic niewiesz o sobie...
Miałaś/masz możliwość psychoterapii to ją odrzucasz po 1 rozmowie.
Lekarstwa które mogą być przeciętne (niema pigułki szczęścia),ale powinny ci pomóc przeczekać tego doła -ty wykorzystujesz do odebrania sobie zdrowia /życia :evil:

Zgodzę się że nie lubisz rozmawiać z psychiatrami -widzisz oni potrafią być zimni,poprostu mają taki zawód i w ciągu 20 minut wizyty próbują poznać całe twoje życie i jeszcze dobrać ci leki. A to wszystko jest trudne bo każdy z nas jest inny.

Psycholog to co innego -tylko tak poznasz :
-swoje lęki które wcale nie są takie wielkie jak ci się wydaje,
-nabierzesz dystansu do problemów i zaczniesz coś z nimi robić,
-będziesz umiała sama sie zrelaksować,
-nauczysz się szacunku do życia i będziesz odkrywała stopniowo te lepsze strony których nie widzisz.

Ludzie na tym forum poświęcają swój czas i zastanawiają się jakby ci tu pomóc,podają przykłady ze swojego życia i generalnie stają na głowie bo im zależy na tobie.Widzisz że nie jesteś sama.
Czego ty od nas chcesz ? Te twoje okaleczenia mnie ranią ! -tak bo jak czytam takie rzeczy to wiem o czym mówisz.Mógłbym sobie teraz oglądać komedie a czytam o twoich cierpieniach.

Piszesz że nie możesz znaleźć przyjaciół a to forum jest dla ciebie ogromną szansą. A co ty robisz : opisujesz jak to kolejny raz próbujesz się otruć... Masz szczęście że moderatorzy jeszcze to tolerują.

banalna napisał(a): Wiem jest mąż - ble, i dziecko, ale nikt nie słucha czego ja chce - albo nie potrafi mnie odgadnąć czego ja chce, a czego chce?
-czy to nie jest trochę egoistyczne?

Na szczęście jest dla ciebie szansa -weź się kobieto trochę w garść !
Piszesz że twój facet ma to gdzieś -ale musi mieć niezły ubaw jak widzi cię w takim stanie.Nie daj mu tej satysfakcji -ten gniew i gorycz powinny cię dopingować do walki z chorobą !

Może pomyśl nad szpitalem -ale nie po próbie samobójczej bo masz złe wyobrażenie o szpitalu.Sama zgłaszasz sie na odpowiedni oddział i tam oprócz farmakologii jest terapia.Odpoczniesz od domowych problemów i nic głupiego sobie nie zrobisz.Ludzie miło wspominają szpitalne terapie i piszą że nie chciało im się wracać do realnych obowiązków.

Teraz musisz mnie doprowadzić do porządku ! Masz dla kogo żyć więc proszę mi tu napisać o dziecku które macie :ile ma lat ,dlaczego cie kocha ,czy okrywasz je w nocy ,czy martwisz się jak późno wraca do domu,dlaczego myślisz że jak coś sobie zrobisz to ono sobie świetnie poradzi i po latach nie trafi z problemami na takie forum.
To takie czary...

przez piscis 12 sie 2010, 08:04
Szacunek... nie widziałam jeszcze na tym forum tak konkretnej osoby jak To takie czary, która potrafiłaby tak pomóc.
Banalna doceń tą pomoc...proszę cię.
Nie jesteś sama.

[Dodane po edycji:]

Banalna, daj znać co u ciebie...odezwij się

przez To takie czary... 14 sie 2010, 00:52
Banalna napisz co u ciebie,
nawyzywaj mi ,cokolwiek -bo zrobiło mi się głupio :(
To takie czary...

przez ulltimate 14 sie 2010, 06:08
smirnoff jest dobry, polecam.
Przed zastosowaniem mojej porady poradź się farmaceuty, księdza, matki i kochanki, bo samodzielne stosowanie porad internetowych może skutkować niedorozwojem, debilizmem, a nawet śmiercią.

przez piscis 14 sie 2010, 17:39
Banalna...tak nie można.
Piszesz a potem się nie odzywasz....
Napisz cokolwiek, oby tylko napisać.

przez banalna 15 sie 2010, 20:05
nie byłam w zasięgu więc nie pisałam.
Tak ludzie potrafią doradzać, ale ja z kolei nie potrafię z pomocy korzystać, jestem egoistką - ok niech będzie
dziecko ma 7 lat idzie od września do szkoły, a ja nie wiem co się ze mną dzieje, ale lubię sobie robić krzywdę i ciągle wyobrażam sobie siebie na oddziale, ogólnie w szpitalu, nie chce terapii - bo w nią nie wieżę, moja terapia to ten - który mnie odrzucił
wiem, powinnam docenić - a co jeśli nie potrafię????
banalna

przez To takie czary... 15 sie 2010, 23:57
Ciesze się że znowu piszesz,
banalna napisał(a):Tak ludzie potrafią doradzać,
Masz rację, wydaje mi się że na tym forum potrzebny jest ktoś konkretny ,kto oprócz gadania może coś pozmieniać na lepsze, uzdrawiać .
Więc jeśli Bóg ogarnia też internet to niech tu szybko kogoś ześle ,bo cholernie tego potrzebujemy (ja potrzebuje).

Obiecuje więcej się nie wymundrzać.
To takie czary...

przez banalna 16 sie 2010, 08:45
mnie to nie przeszkadza co robisz, jeśli może tobie to pomóc to proszę bardzo, serio
banalna

Sortuj wg