hej

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

hej

przez Malwerose 26 maja 2010, 23:15
witam wszystkich
jestem tutaj nowa i próbuje się odnaleźć na waszym forum. :smile: przeglądam go już od 3 znalazłam wiele ciekawych informacji ale niestety nigdzie nie ma nic na temat mojego problemu który jednocześnie od pewnego czasu uniemożliwią moje normalne funkcjonowanie.. z którym nie mogę sobie poradzić.. i którego jednocześnie się wstydzę i boję.. Nic ... poszukam dalej
pozdrawiam

Re: hej

przez yans 27 maja 2010, 00:31
Cześć
Hmm, zachęcam (ale delikatnie) do podzielenia się z nami "wstydliwym" problemem. Wałkujemy tu czasem bardzo "wstydliwe" tematy, więc tak szybko nie stracisz w naszych oczach - panuje tu raczej atmosfera tolerancji względem dziwactw, skrzywień, odpałów itp ;) Poza tym jesteś tu anonimowo - zatem nikt nie powiąże Twojej osoby z tym, co tu napiszesz.
Ale oczywiście zrób podług wlasnego sumienia. Niezależnie od decyzji - życzę powodzenia w powrocie do normalnego funkcjonowania :great:
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

Re: hej

przez ewaryst7 27 maja 2010, 06:28
Witaj:) I ja Cie zachęcam , abyś napisała więcej.Pozdrawiam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg