kłania się kratka.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

kłania się kratka.

przez kratka 28 maja 2006, 12:01
Kłania się kratka, która na foum siedzi co prawda nie od dziś, ale nie miała jeszcze okazji do oficjalnego powitania. kłania się kratka = depresja + nerwica lękowa + niezidentyfikowane zaburzenia osobowości + sympatykotonia + uzależnienie od dragów + skłonności do alkoholizmu + czyny autodestrukcujne. chodzę do psychologa, wcinam SSRI.
Wiem, że przez niektórych jestem już skreślona z powodu narkotyków, wiem też jednak, że mam prawo do normalnego życia, do wyjścia na prostą i prawo do chorowania na nerwicę i depresję, na które zachorowałam bynajmniej nie przez narkotyki, a odwrotnie - zaburzenia psychiczne wpędziły mnie w nałóg.
Liczę na akceptację mojej osoby, która wierzy, że może jeszcze żyć normalnie. Dajcie mi szansę, ja też mam prawo być nerwuskiem ;)
Pozdrawiam was wszystkich serdecznie!
kratka.

przez anita27 28 maja 2006, 12:17
Czesc Kratka.
Oczywiscie ze masz prawo do zycia,tylko po co je rujnowac jeszcze bardziej??Wiem jak mnie jest ciezko skonczyc z lekami,zdaje sobie sprawe z tego ze jestem uzalezniona od lekow i dlatego prawic ci kazan nie bede:)Sama juz przechodzilam efekty odstawienne po to zeby z powrotem do nich powrocic.Nawet teraz szybciutko pobieglam po moje pigulki szczescia,cala sie trzese bez nich.
Kratko moje uzaleznienie pozwala mi zrozumiec jak jest ciezko z czyms skonczyc ale moze jednak zdobedziesz sie kiedys na rzucenie narkotykow poki nie jest jeszcze za pozno.
Od czasu do czasu wspomagam moje leki alkoholem zeby sie bardziej "rozluznic" i choc jestem wpelni swiadoma tego ze NIE WOLNO tego laczyc jednakze to robie.Nie mowie wiec ze jestem rozsadna bo czasem tak nie jest.Dawniej leki popijalam piwem:(zeby dzialanie ich bylo bardziej gwaltowne i szybsze.
Ale wiesz,jednak pomiomo wszystko mam jeszcze troche swojej silnej woli,sama zredukowalam sobie dawki do minium aczkolwiek nie ma sie czym chwalic bo nie ma dnia zebym ich nie zazywala ale sie staram cos z tym cholerstwem zrobic.Moze pora wziasc sie w garsc i podniesc sie z tego paskudztwa.
Kratko,zycze ci wytrwalosci w twojej chorobie i w walce z nalogami
pOZDRAWIAM
Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!

przez Hollow 28 maja 2006, 12:40
Również się kłaniam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez snaefridur 28 maja 2006, 13:19
Witaj ;).
snaefridur

przez limba 28 maja 2006, 14:01
:D Witaj kratko
...patrz przez przednią szybą, a nie wsteczne lusterko...

przez drań 28 maja 2006, 14:23
Witam ;)
ExModerator

przez kratka 28 maja 2006, 14:27
limba, ja jestem stąd co ty :)

przez Magda-27 28 maja 2006, 14:43
Witaj Kratko droga :)
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez reirei 28 maja 2006, 22:57
Witaj na forum
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

przez dalilah 28 maja 2006, 23:17
czesc kratka
Secret Garden "Nocturne" - opowiesc o mnie

przez carnivore 29 maja 2006, 01:48
Witaj!Oczywiście,że możesz jeszcze żyć normalnie! Ja Cię akceptuje i myśle,że reszta też, bo wszyscy tu jesteśmy z "jednej bajki"! ;)

przez LINA 29 maja 2006, 09:08
Witam Cię gorąco kratko.
Co do akceptacji to na mnie możesz liczyć i myślę, że na pozostałe osoby także.
Trzymaj się i nie poddawaj.
Pozdrawiam :)

Sortuj wg