Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez Sterretje 17 maja 2010, 15:48
Nie wiem od czego zaczac. Moje zycie zaczyna wymykac mi sie spod kontroli.

Od dluzszego czasu przebywam za granica. Za kazdym razem zmagalam sie z roznego rodzaju problemami, jednakze zawsze jak kot spadalam na 4 lapy.

Az pewnego dnia poznalam jego. Swiat runal w gruzach, podswiadomie uzaleznilam cale swoje zycie od niego. Po kilku malo przyjemnych dla mnie akcjach przestalam miec kontrole nad swoimi emocjami. Na chwile obecna walcze z codzienna histeria, za kadym razem obiecuje sobie ze juz nigdy tak nie bedzie. I tak jest codziennie....
I teraz zostalam sama. On nie wytrzymal presji i odszedl.
I zycie mi sie zawalilo............

Re: Witam

przez Nortt 17 maja 2010, 17:10
Piękne... ach łezka w oku... jednakże już typowe. Uległaś słabości, więc teraz musisz wziąć się w garść. Skoro cię zostawił a nie pomógł, znaczy że i tak nie był ciebie godzien, ba oznacza to że w ogóle cię nie kochał, więc i tak nie było sensu dalej ścierwa toczyć.

A teraz zapomnij o przeszłości i zacznij myśleć o przyszłości. Jeśli dasz sobie czasu, to emocje ostygną i na pewno znajdziesz dla siebie kogoś lepszego.

A i witamy na forum ^^
Nortt

Re: Witam

przez Sterretje 17 maja 2010, 18:44
zostalam tu sama jak palec.....

nie znam nikogo w moim miescie (miesiac temu przeprowadzilam sie i zaczelam nowa prace). Nawet nie udalo mi sie pozalatwiac wszystkiego co zwiazane z przeprowadzka....

i siedze w domu i wyje

przestalo mnie interesowac co sie dalej ze mna stanie

najgorsze jest to ze nie mam z kim pogadac - jeszcze chwila i oszaleje..........

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg