Nowa

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Dora 12 cze 2006, 14:50
Czesc Jowitko. Dokladnie tak samo mowi moja mama, ze nie ma sie co nad soba piescic i uzalac tylko brac do roboty, przez takie slowa mam wrazenie ze jestem histeryczka ktora sobie ubzdurala chorobe! Nie chce mi sie wogole z nia rozmawiac, wole zamknac sie w pokoju i posiedziec przed kompem. Nie zalamuj sie, ja Cie rozumiem.. Do Angeliki - jestem Dora, nie Doda. Pozdrawiam.

przez jowita 12 cze 2006, 21:54
DORA to prawda ze takie głópie tekst dobijaja,mnie naszczescie moja mama rozumie bo sama sie leczy ponad 25lat :? i tez czesto mi sie wydaje ze nic nie jestem warta i do niczego sie nie nadaje bo we wszystkim ta choroba mnie ogranicza :( dzis lekarz przepisała mi EFEKTIN i wierze ze bedzie lepiej,musi byc lepiej :!:
pozdrawiam wszystkich :!:
Może zawsze trzeba najpierw przejsc przez piekło......by zrozumiec czym naprawde szczeście jest.....

przez anita27 12 cze 2006, 22:00
Jowitko,ostatnimi czasy cala jestem roztrzesiona i w sobie i na zewnatrz to mozna zauwazyc po wiecznie drzacych rekach.Po lekach na uspokojenie na jakis czas mi przechodzi jednak kiedy przestaja dzialac to znowu powraca.Bardzo mi to przeszkadza,nie chce sie przez caly czas trzasc,to mnie bardzo meczy.Staram sie z tym walczyc,duzo sobie sama staram sie wytlumaczyc ze te objawy zaraz mina ale niestety powracaja do mnie codziennie.Marze o tym zeby byc juz spokojna osoba ,nie drzec we wnatrz siebie.Pozdrawiam
Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jowita 13 cze 2006, 22:11
ANITKO mnie nie trzesa sie jeszcze rece ale czesto trzesie mnie w srodku,lekarz twierdzi ze to brak relanium bo staram sie go jak najmniej łykac i oczywiscie taki objaw powoduje lęk.Tez bym chciała przestac wkoncu sie bac i zyc spokojnie jednak moje otoczenie i zycie nie pozwala mi na spokojny tryb zycia.
pozdrawiam :!:

CZY SPOTKA MNIE W ZYCIU JESZCZE COS DOBREGO :?: :?:
Może zawsze trzeba najpierw przejsc przez piekło......by zrozumiec czym naprawde szczeście jest.....

przez Agata89 14 cze 2006, 16:19
Serdecznie cie witam Dora!!!!!!:)

przez Dora 15 cze 2006, 21:54
I ja Ciebie rownierz Agatko. Pozdrawiam. :D

Sortuj wg