ksiezycowa ola wita wszystkich

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

ksiezycowa ola wita wszystkich

przez ksiezycowa ola 11 maja 2010, 22:21
Witam Was!

Kiedys mialam tutaj konto ale zapomnialam hasla i loginu (ach ta skleroza hehe :roll: ).
Mam 18 lat, zmagam sie z zaburzeniami odzywiania, autoagresja i niestety chyba nerwica lekowa (badania bede miala w czerwcu). Nigdy nie bylam u psychologa, moze przyzwyczailam sie juz tak bardzo do swojego 'chorego' stanu umyslu, a moze taki mam charakter. Ostatnio moje leki sie nasilily- ma to zwiazek chyba z wyjazdem ukochanej osoby na dlugi okres czasu :cry: Moja rodzina, znajomi i wychowawczyni wiedza ze mam problemy ze zdrowiem ale jakos nie mialam jeszcze odwagi udac sie do psychologa w celu uzyskania pomocy.. Od kilku dni czuje sie okropnie..chce mi sie wyc, wykrzyczec calemu swiatu, ze czuje sie bezdradna i raniona przez kazdy dzien. Popadam w jakies paranoje i leki, czasami mam mysli zeby uciec ze szkoly i szybko znalezc sie we wlasnym lozku i plakac, analizuje dokladnie wszystko co widze, mysle nad kazdym szczegolem materii. Czuje ze mi odbija :shock:
A co Wy o tym myslicie?

Re: ksiezycowa ola wita wszystkich

przez amaranta 11 maja 2010, 22:36
Ja myślę, że nie odbija Ci. Chociaż sama zmagam się z wieloma problemami, z którymi od długiego czasu nie daję sobie rady, ktoś kiedyś powiedział mi, że to My - ci wszyscy ludzie zbyt wrażliwi, zestresowani, "z innego świata" tak naprawdę żyjemy. Ci beztroscy wiecznie uśmiechnięci ludzie żyją chwilą, ale ta chwila im przeminie i niczego ich nie nauczy. Czasami podnosi mnie na duchu myślenie, że oni są nieświadomi prawdziwego świata i to właśnie ja potrafię tak naprawdę go dostrzec i z niego korzystać.
Tylko aktualnie mi to przeszło, nie potrafię wyjść z dołka :(
Ludzie uciekają jak najdalej od linii życia i śmierci, a ja stoję na niej i czekam, aż wiatr popchnie mnie w którąś stronę.

Sortuj wg