Drogowskazy

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Drogowskazy

przez Drogowskazy 11 maja 2010, 20:45
Witam. Z zawodu jestem psychologiem, psychoterapeutą. Forum mnie bardzo zaciekawiło, bo pokazuje z jakimi problemami borykają się na co dzień ludzie, którzy poszukują pomocy psychologicznej. Jeśli w jakimś temacie będę miała coś do powiedzenia od strony psychologa, to chętnie wezmę udział w dyskusji.
Przy okazji chciałabym też zaprosić wszystkich na ciekawe warsztaty psychologiczne organizowane przez Pracownię Psychologiczą Drogowskazy, gdzie obecnie pracuję. Są to zarówno warsztaty rozwojowe (np. psychorysunek, relaksacja), jak i typowo terapeutyczne (np. praca z genogramem, muzykoterapia itp.).
pozdrawiam serdecznie
Basia
Pracownia Psychologiczna Drogowskazy
Psycholog Warszawa Centrum
ul. Kopernika 30 lok 517
00-336 Warszawa
tel: +48 602 213 891
http://www.drogowskazy.com

Re: Drogowskazy

przez amaranta 11 maja 2010, 22:40
Witam, mam prawie 18 lat i coraz większe problemy. Postanowiłam poszukać psychologa i trafiłam szczęśliwie. Ale.. pojawił się problem. Proszę, mogłaby Pani jako doświadczona i neutralna w tej sytuacji psycholog wypowiedzieć się na temat mojego postu? viewtopic.php?f=30&t=20982

byłabym wdzięczna, bo chyba zaczynam wariować..
Ludzie uciekają jak najdalej od linii życia i śmierci, a ja stoję na niej i czekam, aż wiatr popchnie mnie w którąś stronę.

Sortuj wg