Pierwszy raz

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Pierwszy raz

przez kluseczka861 10 maja 2010, 18:28
Witam wszystkich bardzo serdecznie! Przez pewien czas czytałam sobie Wasze komentarze na tym forum. W końcu postanowiłam, że nie ma nic w tym strasznego, że się z Wami przywitam :)

Nie wiem do końca co mi dolega, może jakaś depresja. Ponad pół roku temu chciałam popełnić samobójstwo, nawet nie potrafiłam "dobrze" się powiesić na prysznicu. Wylądowałam na jedną noc w szpitalu na badaniach psychiatrycznych, a że "ładnie" gadałam wypuścili mnie. Staram sobie radzić jakoś w życiu. Na studiach nawet dobrze mi idzie. Mam kochających rodziców, ale brakuje mi jakiegoś przyjaciela, takiego który mnie zrozumie i chociaż w małym stopniu zaakceptuje moją osobę. W Poznaniu mieszkam już dwa lata lecz odsuwam się od ludzi; boje się ich? z braku czasu? Po prostu nie mam nikogo z kim mogłabym się spotkać i pogadać poza szkołą i pracą.

Przecież nie zaczepię człowieka na ulicy i nie poproszę aby ze mną poszedł posiedzieć na ławce w parku, więc chociaż na tej stronie z ludźmi podobnymi do mnie (innymi, z problemami) popisze i poczytam.

Pozdrawiam!!!
kluseczka861

Re: Pierwszy raz

przez linka 10 maja 2010, 18:33
Witamy cię serdecznie :D

:szukam: zanim-za-o-ysz-temat-t20932.html ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg