Dziendoberek Wszystkim!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Dziendoberek Wszystkim!

przez julettte 07 maja 2010, 12:27
Hej :D . jak widać jestem nowa. zapisałam się bo niedawno temu miałam straszną depresję i chyba doszła do tego mała nerwica....ale jest od kilku tygodni lepiej:). mam 31 lat, jestem w trakcie Wielkiego Kryzysu Małżeńskiego:///, jestem matką dwóch szkrabów w wieku 4 i 6 lat, pracuję zawodowo jako... można powiedzieć urzędnik, zaczełam realizowac swoje zainteresowania tj. rajdy 4x4 i walczę w każdym dniu o to by znów nie popaść w strasznego doła , którego miałam jeszcze niedawno temu.
Brałam leki przez kilka miesięcy przeciwdepresyjne i uspokajające, które najpierw mi pomagały a potem niestety zaszkodziły:(...teraz nie biorę nic i żyję trochę z dnia na dzień , starając się dobrze wykonywac swoją pracę i wierząc, że wszystko się musi ułożyć i już! jednym słowem : wyluzowałam... trudno, że mam problemy finansowe, trudno, że mąz mnie gnębi psychicznie, trudno, że .... itd. itd. cieszę się , że mam zdrowe dzieci i większośc czasu im poświęcam bo to one wywołują u mnie obecnie uśmiech na twarzy.
to w małym skrócie. pozdrowionka dla Was, życzę miłego weekendu :)

Re: Dziendoberek Wszystkim!

przez ewaryst7 07 maja 2010, 15:33
Witaj dzielna kobieto:) Ja też mam dwoje dzieci , i tak jak Ty zmagam się z depresją i nerwicą.Wiem jakie to mega trudne , chorować na to i być matką.Pozdrawiam Cię.

przez K. 07 maja 2010, 17:20
trudno, że mąz mnie gnębi psychicznie

Nie, tutaj nie może być 'trudno'.
Z tym dobrze byłoby gdybyś coś zrobiła.

Miło, że do nas wpadłaś i powiew nadziei wpuściłaś na forum :angel:
“I'm tough, ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bit*ch, okay.”
K.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kasiuntek 08 maja 2010, 17:15
Witaj!
Dobrze, że zaczęłaś sobie radzić, ja chciałabym być juz na takim etapie... tzn. widzieć, dobre strony mojego życia, zyć z dnia na dzień.
Podobno wszystko w życiu można przeżyć, trzeba tylko chcieć! A Ty już chcesz :)
Bądz dobra dla siebie, bo tylko Ty możesz o siebie zadbać
Pozdrawiam
Kasiuntek

Sortuj wg