Witam bardzo przykro

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam bardzo przykro

przez Sebsun 03 maja 2010, 21:29
Chciałbym wszystkich powitać, ale bardzo przykro.

Mam nawrót choroby (depresja) i postanowiłem zarejestrować się na forum w celu znalezienia grupy wsparcia i osób, które mnie może zrozumieją (odczuwam wszechobecną pustkę).

Gdy wszedłem na Czat i spytałem, czy jest ktoś z Warszawy zostałem od razu zbanowany. Zrobiło mnie się niezmiernie przykro, że zostałem potraktowany jako intruz lub osoba podszywająca się pod kogoś.

Jeśli mógłbym, z chęcią wybrałbym się na zlot (choć jestem nowy). Myślę, że wówczas rozwiałbym wątpliwości.

Re: Witam bardzo przykro

przez shadow_no 03 maja 2010, 21:33
Sebsun, witam,
jeżeli to co mówisz jest prawdą (że między innymi Twoje ip 'przypadkiem' zgadza się z pewną inną osobą i zostałeś niesłusznie zbanowany) osobiście Cię przeproszę. Póki co jednak wszystko wskazuje na co innego.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Goldielocks 03 maja 2010, 21:39
Witaj Sebsun. :D

Niby, że Ty - to kto? Bo nie rozumiem...
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ridllic 03 maja 2010, 21:41
Maciek i po co wariata robisz siebie dalej :? a z innych starasz sie zrobic debili co wieczór ta sama historia .
Ridllic

przez shadow_no 03 maja 2010, 21:41
Goldielocks napisał(a):Witaj Sebsun. :D

Niby, że Ty - to kto? Bo nie rozumiem...

macius

wszystko na to wskazuje

przez Goldielocks 03 maja 2010, 21:43
Maciuś - weź Ty się chłopie zastanów nad sobą. :P :mrgreen:

Przerażasz mnie... XD
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

przez Sebsun 03 maja 2010, 21:44
Nie mam stałego łącza internetowego i łączę się przez telefon (pakiet PLAY on-line). Jeśli masz pojęcie (a zakładam, że tak) o przydzielaniu zmiennych IP i zakresu 'ipeków', to wiesz, że sam nie wybieram IP, tylko zostają one przydzielane losowo z danej puli.

Nie musisz mnie przepraszać. Porywczość i często podejrzliwość są 'domeną' nerwicowców, co sam przerabiałem. Dlatego też mam może ciut więcej dystansu do innych niż Ty.

A to wcale nie oznacza, że sam nie mam problemów. Mam i to ogromne. Nie wiem, czy nie potrzebuję hospitalizacji, mimo iż w miarę składnie piszę, to czuję się podle i unikam ludzi (depresja, fobia społeczna, zaburzenia osobowości). Dlatego też chciałem po ludzku porozmawiać, bo bardzo ciężko mi znaleźć człowieka, po prostu człowieka...

Podobno nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, więc może zamiast czatować poprzeglądam forum.

Pozdrawiam

przez Goldielocks 03 maja 2010, 21:47
Kurcze - teraz to mi się przykro zrobiło. :-| I trochę wstyd...

przez Sebsun 03 maja 2010, 21:51
Przepraszam za rozczulanie (piszę przez łzy).

Jeśli ktoś mi nie wierzy, mogę jutro, gdyż dziś jest chyba za późno (choć i tak mam ogromne problemy z zasypianiem) z jakimś Waszym znajomym forumowiczem się spotkać w Warszawie. Chyba, że po prostu poczekacie do zlotu (zrobię wszystko, aby być 9.maja) w celu mojej weryfikacji.

przez shadow_no 03 maja 2010, 22:00
Oczywiście jeden z naszych ludzi ds. weryfikacji danych tylko czeka na nasz telefon. ;-)
Nie mam stałego łącza internetowego i łączę się przez telefon (pakiet PLAY on-line). Jeśli masz pojęcie (a zakładam, że tak) o przydzielaniu zmiennych IP i zakresu 'ipeków', to wiesz, że sam nie wybieram IP, tylko zostają one przydzielane losowo z danej puli.

Dokładnie wiem o czym piszesz i również znam dodatkowe sposoby weryfikacji osób wchodzących na czata. Być może faktycznie nastąpił dziwny zbieg okoliczności i mówisz prawdę, dlatego nie oskarżam Cie i nie blokuję dostępu do forum. Nie mniej jednak na czacie póki co decyzja nie zostanie zmieniona.

Wszystko można wyjaśnić po niedługim czasie. Pamiętaj, że najwięcej o danej osobie mówią nie słowa tylko czyny.

Sortuj wg