Witam serdecznie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam serdecznie

przez Kirian 02 maja 2010, 16:01
Witajcie. Z depresją i nerwicą zmagam się od około 5 lat, choć lęki i poczucie wyobcowania towarzyszą mi właściwie odkąd pamiętam. Mam już za sobą leczenie Effectinem, które skończyło się dla mnie nasiloną arytmią. Powiedziałam sobie wówczas "nigdy więcej", ale niestety od pół roku czułam się coraz gorzej, obniżenie nastroju postępowało szybko i wolałam nie czekać, aż na nowo pojawią się myśli samobójcze czy autoagresja. Skonsultowałam się z psychiatrą i od tygodnia znów jestem na lekach (tym razem na Citalu). Mam nadzieję, że wybrnę z tego. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i życzę jak najwięcej siły w walce z przeciwnościami.
[url]www.lekomanka.pl[/url] - ciekawy blog pisany przez osobę, która jak ja ma problem z uzależnieniem od leków nasennych i cierpi na depresję. Fajnie się czyta.

Re: Witam serdecznie

przez paradoksy 02 maja 2010, 16:04
Kirian, witamy na forum.
paradoksy

przez Goldielocks 02 maja 2010, 19:07
Witaj Kirian. :D ;)
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez K. 04 maja 2010, 00:51
Kirian, mam nadzieję, że uda Ci się wyjść z tego.
Witaj na forum :angel:
“I'm tough, ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bit*ch, okay.”
K.

przez ewaryst7 04 maja 2010, 11:00
Witaj:)

Sortuj wg