pomoc

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

pomoc

przez sirke 01 maja 2010, 17:59
Witam : chyba potrzebuje pomocy -
od jakiegoś miesiąca straciłam chęc do życia - nic mi się nie chce robić- do wsztstkiego musze sie zmuszać , aby rano wstac do pracy aby zrobić sobie kawy - nawet nie chce mi sie z nikim rozmawiać. wiem że swoim postepowaniem ranię najblizszych ale nie jestem wstanie się "obudzic" z tego snu . (życił mnie facet którego bardzo kochałam i nie potrafie sie odtrzasnąć ) co mam robić żeby sobie pomóc ??? proszę poradźcie mi

Re: pomoc

przez Nortt 02 maja 2010, 11:28
Za mało napisałaś by móc cokolwiek doradzić.
Może praca za ciężka?
A co do chłopaków i dziewczyn cóż, wiesz nie ten to inny... Skoro cię rzucił znaczy że cham i prostak, tyle w temacie.:P
Nortt

Re: pomoc

przez K. 04 maja 2010, 00:49
Witaj,

Co jak co, ale to, że mężczyzna Cię zostawił to naprawdę nie jest najlepszy powód do tego, żeby rezygnować ze swoich marzeń i nie dążyć do celu.
Uwierz mi, że jeśli będziesz żyła w zgodzie ze sobą samą, odnajdziesz swój wewnętrzny spokój ducha, o wiele łatwiej będzie Ci nawiązywać kontakty z innymi i nie będziesz potrzebowała kogoś, żeby być szczęśliwą i korzystać z życia.
“I'm tough, ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bit*ch, okay.”
K.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg