Powrót z zaświatów...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Powrót z zaświatów...

przez Goldielocks 22 kwi 2010, 13:53
Po przemyśleniu swego dziecinnego i prymitywnego zachowania... (czyli w skrócie: :blabla: ) Postanowiłam założyć nowe konto. Jak, to zwykle bywa w moim przypadku - działając pod wpływem impulsu i najczystszej postaci antyracjonalistycznej wiązki emocji... usunęłam konto. Niestety zmartwychwystać już mogłam tylko w innym wcieleniu... Zadziałał syndrom uzależnienia od tego forum. Pewnie dostanę po dupce... upsss :oops:

Kłaniam się - solipsea (jakby mnie ktoś kojarzył oczywiście; nie chcę wprowadzać nikogo w błąd, że jestem nowa i świeża, tu na forum XD). :mrgreen:
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

Re: Powrót z zaświatów...

przez shadow_no 22 kwi 2010, 13:54
Goldielocks, soli klapsa dostaniesz XD
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez magdalenabmw 22 kwi 2010, 13:57
Coś się stało, że stare konto wyrzuciłaś? To tak można robić? Stare usunąć a nowe założyć? :P
'Goldielocks'... nie umiem tego wymówić ;) . Można nadal zwracać się do Ciebie per Solipsea? :mrgreen:
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Goldielocks 22 kwi 2010, 13:58
Powinnam batem po grzbiecie dostać Shad. XD Ale admin dobry i tylko klapsa da, uffff. :mrgreen:

[Dodane po edycji:]

magdalenabmw napisał(a):Coś się stało, że stare konto wyrzuciłaś? To tak można robić? Stare usunąć a nowe założyć? :P
'Goldielocks'... nie umiem tego wymówić ;) . Można nadal zwracać się do Ciebie per Solipsea? :mrgreen:

Magda - nie wiem, czy tak można. Ale tak się stęskniłam (przez jakieś 3 h XD), że postanowiłam wrócić na forum, mimo potencjalnych konsekwencji, wypływających z mojego nieodpowiedzialnego czynu. Można, można - solipsea wiecznie żywa, jak Włodzimierz Ilicz Lenin. :twisted: :mrgreen:
Ostatnio edytowano 22 kwi 2010, 14:07 przez Goldielocks, łącznie edytowano 1 raz
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

przez Pstryk 22 kwi 2010, 14:02
Soli ti łobuzie ti tiXD nie waż się już kasić kontXD ti ti dostaniesz kitką scrata po dupieXD
Pstryk

przez Goldielocks 22 kwi 2010, 14:05
Wzięłaś skalp ze scrata?! XDDDD Teraz biedok jest niekompletny. :mrgreen:

Pstrysia - mówię to oficjalnie, jesteś wspaniała osobą i dziękuję Ci za wszystko... Ktoś musi prostować moje ścieżki. :*

przez Pstryk 22 kwi 2010, 14:16
no nie no bez jaj - w życiu bym nigdy nie oskalpowała Wiewiora XD

nic nie muszę XD robię co chcę XD moje Ty SłoneczkoXD
Pstryk

przez Goldielocks 22 kwi 2010, 14:21
Pstryka - Z Ciebie to dobra kobieta jest. ^^ :*

Sortuj wg