Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak się przełamać???


GrzechuV24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam nerwicę, przynajmniej wiem że ją mam od lutego 2006, zaczęło się atakiem lęku w niedzielne popołudnie, chciałem wezwać pogotowie itd, zrozumiałem, że wszystko to czułem już wcześniej tylko oddzielnie: paniczny lęk, drżenie rąk, kołatanie serca, szum w uszach, generalnie jazda na max, przeszło po spoko-środkach, od tego czasu mam podobne stany co jakiś czas (po stresujących sytuacjach), mam bardzo nerwową pracę, nigdy nie brałem narkotyków i nie chcę żadnych leków, mój stan jest raz lepszy raz gorszy, ostatnio jest lepiej, rzucam palenie nawet, mam pytanie : Jak z tego wyjść na 100%... wiem ze to nerwica lękowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Grzechu :)

Rzeczywiście psychoterapia dużo pomaga, a leki czasem też ;)

Ja brałam leki tylko 4 miesiące, a na terapię chodzę od lutego i jak narazie jestem na bardzo dobrej drodze żeby z tego wyjść. Może nawet już mi się udało, ale nie chcę zapeszać :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze dziękuję za tak miłe przyjęcie, naprawdę chcę z kimś porozmawiać o tym, może komuś pomogę, może ktoś pomoże mnie, generalnie jestem pozytywnie nastawiony do swojej przypadłości (nie od razu tak było), każdy ma w sobie coś, ja mam nerwicę, czasem jest naprawdę uciążliwa, czasem mniej, czasami wcale jej nie ma.

Pozdrawiam wszystkich znerwicowanych !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×