cześć i czołem...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

cześć i czołem...

przez yans 21 kwi 2010, 02:11
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Skoro każdy tu w ramach powitania zakłada temacik to i ja tak zrobię. Do rejestracji skłoniła mnie przede wszystkim próba znalezienia odpowiedzi na kilka pytań które mnie od dłuższego czasu gnębią. Bez zbędnego rozpisywania wyznam że borykam się z paroma problemami których to forum dotyczy więc postanowiłem ich rozwiązania poszukać m.in. tutaj. Forum odkryłem jakieś dwa lata temu, kiedy zmagałem się z silną nerwicą lękową. Wówczas, jako bierny czytelnik miałem okazję przekonać się, że nie tylko ja miewam takie problemy. Pamiętam też jak desperacko szukałem wówczas ucieczki od lęku, wyjaśnienia tego, co się właściwie dzieje. Zarejestrowałem się, bo kto wie, może dzieląc się niektórymi doświadczeniami zdołam nawet komuś pomóc, tak ja wówczas pomagały mi posty tych, którzy najgorsze mieli już za sobą.
Do tej pory właściwie nie interesowałem się psychologią, ale czuję że nie rozwiążę swoich problemów póki nie dowiem się dokładnie, co leży u ich podstaw. Żeby jednak nie błądzić po omacku, lepiej popytać tych, co wiedzą więcej, prawda? Tak więc mam nadzieję że się zahaczę tu u Was na dłużej. Pozdrawiam serdecznie.
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

Re: cześć i czołem...

przez ewaryst7 21 kwi 2010, 06:03
Witaj:)

przez *Wiola* 21 kwi 2010, 07:22
Witaj:)
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 21 kwi 2010, 11:27
Witaj yans, miło poznać.Mam nadzieję, że znajdziesz u Nas odpowiedzi na nurtujące Cię pytania ;)
Pstryk

przez maggieflakes 21 kwi 2010, 13:48
cześć :papa:

Sortuj wg