Weterani nerwicy lękowej łączcie się.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Re: Weterani nerwicy lękowej łączcie się.

przez MARIAN1967 14 kwi 2010, 21:42
roza58200, Witaj na forum . Ja mam prawie 43 lata. Podstawowym objawem mojej nerwicy jest ból. Nerwica to dla mnie IRRACJONALNE zjawisko, bo człowiek zdrowy jak ryba ,wszystkie badania wychodzą prawidłowo a pomimo to pojawia się np ból oczu, ucisk głowy.I właściwie to nawet to nieźle radzę sobie z tym bez tabletek na nerwicę . Nigdy też nie byłem na terapii.
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

przez *Wiola* 14 kwi 2010, 21:57
xx35

A jakie objawy miałeś, a jakie masz teraz?
Moderator

przez roza58200 14 kwi 2010, 22:17
To jesteś szczęśliwym człowiekiem....Ja na terapie nie chodziłam.Wiele lat temu jezdziłam do bioterapeutów we wrocławiu.Na jakiś czas to pomogło ,byłam bardziej rozlużniona.w moim mieście psychiatra dawał wyciszacze i jakoś żyłam.Dopiero dwa lata temu polecono mi nową lekarkę i dopiero ona poprzez XETANOR .lek depresyjny. .polepszyła mi samopoczucie. Brałam rok i nic innego.przestalam na pół roku . wreszcie byłam wolna .bez leków sama chodzilam sobie po mieście ,do pracy ,pełny luz.Ale wiecie co dobre szybko się kończy.teraz znówAFOBAN,uciszacz lęków. :

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez złość 14 kwi 2010, 22:39
następna weteranka wita! Roze i wszystkich z dużym stażem :(

od 16tu lat mam diagnozę nerwicy ale myślę sobie - jestem pewna, że długo dłużej noszę ją w sobie...........

powodzenia w rozgrywce z nerwicą, i oby to nie trwało z nami całe życie....
<Władza nad samym sobą daje siłę, nie nad innymi!>

przez *Wiola* 14 kwi 2010, 22:53
Witajcie

roza

Ale te wyciszacze, to nie jest dobre rozwiązanie, one tylko chwilowo tłumią Twoje lęki. Jeśli już to leki antydepresyjne, przeciwlękowe. Na mnie osobiście działa anafranil, ale ma sporo skutków ubocznych:(. No i oczywiście terapia, .żeby zrozumieć skąd się to bierze i jak się zmienić. ,żeby się tego pozbyć.
Moderator

przez roza58200 15 kwi 2010, 19:34
Przez te 20 lat lekarze dawali mi leki uspakajające,witaminy ,przeciwbólowe ,nasercowe itp.nikt nie umiał mi pomóc,może dlatego tak długo w tym siedze. 2 lata temu poradnia przyjęła młodą lekarkę i to ona zaleciła mi xetanor. depresyjny lek .a na lęki afoban ,pomógł mi na prawdę .Po roku przestałam brać.wszystko mi się uspokoiło Jaka byłam szczęśliwa. Przez pół roku niestety .To kara że tak krótko było dobrze ,bo bez konsultacji z lekarzem sama powoli zmiejszałam dawki aż w końcu całkiem przestałam.Myślałam że jestem już wyleczona .Jaka byłam głupia.teraz znów muszę zaczynać od nowa .Lekarz stwierdził że za krótko brałam xetanor.po tylu latach horoby to rok dla mnie za krótki okres .Dziś zaczynam znów .Trudno będę próbować bez końca .Napewno czułam się wspaniale,więc warto.

Sortuj wg