vanitas

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

vanitas

przez Darksunn26 12 kwi 2010, 14:54
Witam wszystkich bardzo serdecznie na forum związanym z niekoniecznie "serdecznymi" dolegliwościami,,, :(

Mam na imię Ania, w tym roku skończę 27 lat, z pojęciem nerwicy spotkałam się już jako 14 latka,,, niestety,,,,,,

początkowe objawy nerwicy wegetatywnej ( bóle serca, wymioty, nadciśnienie, kurcze mięśni itp ) z czasem zaczęły u mnie pięknie ewoluować :(

w liceum miałam już początki nerwicy lękowej, a na pierwszym roku studiów , w wieku 20 lat pierwszy napad lękowy,,, przez te lata byłam u wielu lekarzy, specjalistów, psychoterapeutów, którzy wnieśli do mojego życia wiele zamętu i długów ,,,,, lecz nic poza tym, ,,,, obecnie przypętała się także do mnie niestety depresja,,, bo w końcu chęć walki upada, i nadzieje upadły,,,, ,,,,,,,,,,,,,

,,,, głównym powodem mojej obecności na tym forum jest chęć podzielenia się doświadczeniami z innymi ,,,,

pamiętam ja dziś poczucie wyobcowania kiedy pierwszy raz zasłabłam-- a wszyscy dziwnie na mnie patrzyli, pamiętam jak chodziłam po ulicach myśląc ,że umrę -- a inni się dziwnie na mnie patrzyli,,, pamiętam lęki, i koszmary związane z otwartą albo zamkniętą przestrzenią,, dramaty związane z podróżowaniem, fobie i dziwne zachowania,, i to poczucie ,,, że jest się samemu na świecie ze swymi problemami,,, mało to, że jest się nie potrzebnie problemem dla innych,,,,

,,, dalej borykam się od lat z tymi samymi lękami ,,, stały się one moim cieniem,,,, chyba się od nich uzależniłam,,, jak i od leków , którymi tłumię poczucie bezradności,,,,

pozdrawiam Was cieplutko,

będę wdzięczna za nowe znajomości, kontakty i rozmowę, :)

może tutaj odnajdę część swojej zagubionej duszy ,,,,,,,,,,,
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Re: vanitas

przez agusiaww 12 kwi 2010, 19:18
Czesc Ania :) Ja juz sie lecze 10 lat na nerwice, od roku na depresje, czyli mam zaburzenie depresyjno - lękowe. Mialam rozne dolegliwosci, takze doskonale Ciebie rozumiem co czujesz. Ale wazne by walczyc z tym i nie poddawac sie, miec swoje inne sprawy, ktor nas odicagna od mysli o nerwicy, objawach. Nie skupiac sie wylacznie na tym. Pozdrawiam.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

hej

przez Darksunn26 19 kwi 2010, 22:48
Witajcie,

jak to się wszystko pogmatwało, ,, ledwo się tu zalogowałam już umiera mój przyjaciel : moja psinka Tinka, zawiozłam ją na pogotowie , reanimowali ją jak człowieka,,,, ale na nic,,, umarła,,,,, całe życie znoszę śmierć,, ale teraz już nie mam siły,,, już tyle lat nerwicy lękowej i tylko ten kochany psiak,, a teraz go nie ma,,,, tak mi przykro i smutno,,, piszę to aby się podzielić z kimś tym bólem, ,,,bo nie ,mam z kim z real,,,,,,,

[Dodane po edycji:]

Darksunn26 napisał(a):Witajcie,

jak to się wszystko pogmatwało, ,, ledwo się tu zalogowałam już umiera mój przyjaciel : moja psinka Tinka, zawiozłam ją na pogotowie , reanimowali ją jak człowieka,,,, ale na nic,,, umarła,,,,, całe życie znoszę śmierć,, ale teraz już nie mam siły,,, już tyle lat nerwicy lękowej i tylko ten kochany psiak,, a teraz go nie ma,,,, tak mi przykro i smutno,,, piszę to aby się podzielić z kimś tym bólem, ,,,bo nie ,mam z kim z real,,,,,,,
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: vanitas

przez *Wiola* 19 kwi 2010, 23:05
Przykro mi:(
Moderator

Sortuj wg