Prosze o jakies porady!!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Prosze o jakies porady!!

przez MaRtA90 21 maja 2006, 14:16
mam 16lat i od roku mam zawroty glowy bylam juz u kilku lekarzy: okulisty, laryngologa, kardiologa, endokrynologa, neurologa...mialam robione badania krwi itp...wszystko wychodzi ok...padlo podejrzenie nerwicy jeszcze nie bylam u psychiatry ale mam zamiar isc bo z tego co czytam to wszystkie objawy sie zgadzaja...najbardziej przeszkaszaja mi zawroty glowy najpierw trwaly 7dni i mialam spokoj na jakies 2-3 miesiace a tak od sierpnia tamtego roku mam je bez przerwy...bralam leki na na rozszerzenie naczyn w mozgu nawet troche pomagala ale juz ich nie biore...niedawno mialam atak i bylo u mnie pogotowie...nie moglam oddychac walilo mi serce i telepalo mnie nie mogalam tego powstrzymac po kilkunastu muinutach mi przeszlo i na szczescie nie musialam isc do szpitala...ale bardzo mi to utrudnia zycie mam zwolnienie z w-fu z wieksdzosci cwiczen bo nie moge poprostu ich wykonac, boje sie nawet isc do kosciola czy do kina czy gdzies indziej bo poprostu nie moge wytrzymac i boje sie ze zemdleje...prosze o jakies porady ktore mi pomoga w samouspokajaniu bo ostatnio jestem nerwowa a zawroty sie wtedy nasilaja...prosze o odpowiedz...z gory thx

przez agapla 21 maja 2006, 14:39
Cześć Marta ! proponuje sprawdz stare tematy które były juz poruszane na tym forum a znajdziesz tam wszystko czego potrzebujesz. Z mojej strony mogę ci tylko powiedzieć że jeżeli na razie nie dajesz rady sama z tym walczyć to zgłoś się do specjalisty który cie odpowiednio pokieruje w leczeniu i nie martw sie na zapas , z nerwicy można sie oswobodzić , zobaczysz że dużo osob na tym forum juz sobie poradziło , ty tez bedziesz zdrowa, trzeba tylko zrobić wszystko aby odpowiednio pokierować swoje leczenie.Pozdrawiam :lol:

przez MaRtA90 21 maja 2006, 21:16
ok poczytam jeszcze dzieki za wsparcie jestem bardzo wdzieczna ze ktos sie zainteresowal.....jeszcze raz z gory thx i ewentualnie czekam na jakies dodatkowe porady :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agapla 21 maja 2006, 22:03
Z mojej strony mogę ci jeszcze polecić irydologa , bardzo dobra sprawa aby być pewnym co do stanu organizmu.Pozdro

przez limba 21 maja 2006, 22:12
Miałaś robione EEG? i prześwietlenie czaszki??Bo widzisz mi bardzo kręciło się w głowie,a moja nerwica wzięła się z lekkiego niedotlenienia naczynek krwionośnych umieszczonych z tyłu głowy.Uszkodziłam je sobie podczas porodu. Zawroty głowy nieraz bardzo silne,doprowadzały mnie do rozpaczy, brałam wtedy wit ,,B,, i Cinnarizinum na rozszeżenie naczyn ek.Witaminę ,,B,,dostawałam w bardzo bolesnych , oleistych sastrzykach miałam ich wtedy 30 :( :( - na dupsku nie siedziałam :(
...patrz przez przednią szybą, a nie wsteczne lusterko...

przez agapla 21 maja 2006, 22:17
Limba a co miałas w opisie EEG? bo u mnie były zmiany ale neurolog sie tym nie zajął tylko kazał zrobić to badanie znów za rok :cry:

przez limba 21 maja 2006, 22:30
Ja nie miałam opisu EEG - bo nie poczekałam na niego(miałam czekać tydzień), zabrałam tą wielką księgę i pobiegłam do neurologa(kto inny mi robił EEG, a kto inny mnie leczył)Tam lekarka oglądając moje zdjęcie czaszki i EEG, powiedziała, że jedno pokrywa się z drugim i dostałam odpowiednie leki.Agapala - ja dostałam się do bardzo fajnej pani doktor, ale znam niezbyt szczęśliwy wypadek dziewczyny prawie mojej rówieśnicy, która dostała się do lekarza,przyjmującego obok.Wtedy gdy moja lekarka zajęła się mną troskliwie(miałam jeszcze jakieś leki robione)tamten lekarz,zlekcewazył zawroty głowy swojej pacjentki.Dzisiaj jej dziecko nie ma mamy :( :( Nie ufaj jednemu lekarzowi!!!!Jeśli coś jest nie tak skonsultuj się z innym!!Jeżeli wynik EEG był niedokońca wpożądku,powinnaś coś dostać, a nie kontrolne badania :(

przez agapla 21 maja 2006, 22:42
Wiesz poprostu z tym EEG tak jest (bo sie juz dowiadywałam) że moga wystapic jakies male zmiany nawet u czlowieka zdrowego ,wynik tego badania podobnież nie wychodzi idealnie i to niby jest tzw norma.Ale ogolnie to masz rację chyba powinnam coś z tym zrobić.Tyle tylko że ja nie mam bóli głowy ani zawrotow a to badanie zrobiłam tylko ze względu na ataki lęku, a teraz jest juz prawie wszystko ok.

przez limba 21 maja 2006, 23:00
Ja to badanie zrobiłam pod kątem zawrotów głowy(nerwica przylazła póżniej),ale masz rację zmiany minimalne mogą wystąpić nawet wtedy, gdy jesteś totalnie spięta i mrugasz oczami- ja to robiłam bardzo często i lekarka zwróciła mi na to uwagę, a wręcz moje szybkie(nerwowe )mruganie zaznaczała na wynikach. Pomimo wszystko - zrób to badanie jak masz zalecone :D

przez bibi 22 maja 2006, 08:20
Marto witaj na forum :)
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez Magda-27 22 maja 2006, 10:26
Ceść Marta :)
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez LINA 22 maja 2006, 14:03
Ja również Cię witam Marto :D

przez MaRtA90 22 maja 2006, 17:52
mialam robione EEG sen podobno jest dokladniejsze ale wszystko wyszlo ok .....ja osobiscie chcialabymmiec zrobione przeswietlenie czy cos w tym stylu tak dla spokojnosci no ale mi powiedzieli ze jakby bylo podejrzenie padaczki czy cos takiego to dopiero by mi robili....porabane:/ to wszystko..pozdro dlawszystkich i thx:)

przez megi55 23 maja 2006, 13:55
Witaj! Pozdrawiam ciepło :)

Sortuj wg