Witam i o zdrowie pytam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam i o zdrowie pytam

przez Nenaja 29 mar 2010, 11:40
Hej, zacznę od tego, iż mam 25 lat i normalnie funkcjonować w tym świecie nie potrafię. Ale to chyba jak każdy na tym forum :roll: Wiadomo, że wiosną (marzec) gorzej się czujemy...a czasami bardzo źle. Przez ostatnie laty myślałam, że mam socjofobię, ale okazało się, że też nerwicę lękową...
Udało mi się pracę znaleźć i przez 1.5roku pracowałam na pół etatu... było źle, ale dawałam radę... od 1m-ca pracuję na pełnym etacie, tzn. pracowałam, bo rozwiązałam umowę... stan, który mnie dopadł, był tragiczny...normalnie warzywo i paniczny lęk... nie potrzebowałam specjalisty, jakoś zawsze dawałam sobie radę, aż do zeszłej środy, byłam w takim stanie roztrzęsienia, że nie miałam wyjścia (to była moja pierwsza wizyta). Oczywiście dostałam leki...czekam teraz na wypłatę by móc je wykupić, bo mam wrażenie, że zaraz oszaleję... najgorsze jest to że za to wszystko obwiniam siebie i tylko siebie, boję się przyszłości, czuję się, iż bez osób trzecich nie dam sobie rady nie potrafię się usamodzielnić, a chcę mieć rodzinę dom pracę miłość, a nie potrafię do tego dojść, cokolwiek zrobię, wybiorę, robię źle i to mnie denerwuje niesamowicie. Dobra koniec tych smętów, pora za mycie okien się brać ;)
Nenaja

Re: Witam i o zdrowie pytam

przez agusiaww 29 mar 2010, 13:13
Nenaja, czyli poszlas do psychiatry? A cos na temat terapii wspomnial? I czesc :D
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Fable 29 mar 2010, 13:16
Cześć! Ciesze sie ze poszlas do lekarza :) Leki naprawde pomagają!!! Bedzie dobrze ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nenaja 29 mar 2010, 13:30
Właśnie nic o psychoterapii nie wspominała, przepisała mi seronil 20mg i atarax 10mg-w nagłych atakach lęku i powiedziała, że za 6 tygodni mam się pojawić. Przebadała mnie stetoskopem, pewnie przez to, że serducho mi waliło strasznie zmierzyła mi ciśnienie- było w normie. Dodam, że normalnie (gdy nie mam ataków) jestem nisko ciśnieniowcem.
Nenaja

przez zmarnowanyświt 29 mar 2010, 13:49
Hej.
Witaj w klubie:)
[..]ani we śnie,ani na jawie nie mamy wątpliwości co do rzeczywistości naszych przeżyć A.K

przez ewaryst7 29 mar 2010, 14:35
Witaj:)

przez Nenaja 30 mar 2010, 19:20
Dzięki Max Klein :D
o psychologu i psychoterapii już zaczęłam myśleć, ale muszę dać sobie troszku czasu... na razie muszę przełamać lęk związany z lekami, już mam wykupione teraz trza zacząć przyjmować :zonk: jak mi powiedziała, że przez pierwszy tydz mam się gorzej czuć, to aż mnie wcisnęło w fotel, jak ja teraz się "cenzura" czuję, a potem?...a tu święta idą, rodzinne spotkanko powodujące dodatkowy stres, się dołuję tym nie potrzebnie całkiem, ale dołuję...
Nenaja

przez Nenaja 20 maja 2010, 12:08
Zmieniłam lekarza i jestem z niego bardzo zadowolona, wszystko mi powiedziała co mi jest, dlaczego mam tą nerwicę etc. Po 2 m-cach brania Seronilu, czułam się okropnie, lęki były tak nasilone, że dopiero po m-cu wyszłam z domu, właśnie na wizytę do lekarza. Dostałam Seroxat, od jutra zaczynam go brać.
Nenaja

przez maggieflakes 26 maja 2010, 14:06
przytulam :D będzie dobrze, damy radę :smile:

przez Nenaja 28 cze 2010, 21:21
Znikam....jeśli ktoś mnie będzie szukał to jestem w domu :roll:
Nenaja

przez comatom 05 lip 2010, 00:49
WIERZE ZE BEDZIE DOBRZE
I TEGO CI ZYCZE
comatom

przez nenaja 17 lip 2010, 00:04
postanowiłam się pożegnać...muszę poukładać sobie parę spraw...narazie tragicznie się czuję, nie mam siły nawet pisać.

Życzę Wam Kochani przede wszystkim zdrówka oraz siły i wytrwałości w walce...Buziaki:*
nenaja

przez brokenwing 17 lip 2010, 01:02
nenaja, Buziaki ,powodzenia .
Mam nadzieje ,ze nie znikasz tylko odchodzisz z forum .3maj się
brokenwing

przez Nenaja 20 lip 2010, 13:38
Wróciłam;) Bo się stęskniłam za Wami:mrgreen: Przez ten czas założyłam sobie bloga :P Buziaczki:*
Nenaja

Sortuj wg