moja dziewczyna daje swoj nr tel bylemu

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Re: moja dziewczyna daje swoj nr tel bylemu

przez Ridllic 22 mar 2010, 18:21
soulfly89, a kto powiedział ,że wszystkie ? napisze Ci pewien ciąg

związek-zaufanie-miłość

teraz napisze Ci inny ciąg

związek-brak zaufania-problemy -awantury-chorobliwa zazdrość-klatka-koniec związku
Ridllic

przez soulfly89 22 mar 2010, 18:28
Auć. Przepraszam.

Widzisz, ja po prostu mam alergię na zdania typu: "kobiety to lubią cośtam cośtam", ale może w tym temacie tak właśnie koledze trzeba tłumaczyć ;)

przez wouldntitbegood 22 mar 2010, 18:35
Malakh19 napisał(a):flirt według mnie jest bardzo miłym, przyjemnym pisaniem z domieszka podrywu..
lecz tak jak ona pisze z nim, nimi jest bardzo dziwne.. nie wygląda na zwykle pisanie, wiec dlatego napisałem ze to nie jest zwykły flirt..
dziękuje wam za rady.. pomyśle nad tym, narazie nic jej nie będę wspominać o tym..
choc dzisiaj poruszyłem ten temat...
gdy wzięła mój tel, aby poszperać sobie, powiedziałem ze nie musi sie martwic o mnie.. kiedys nie pasowały jej 2 nr moich koleżanek.. usunąłem wszystkie nr znajomych, ona przez to sie zdenerwowała.. powiedziałem ze i tak sa mi nie potrzebne, am ciebie wiec twoj nr jest najwazniejszy, a rzeszta jest zbedna.. dodalem jeszcze kilka milych zdan i powiedziala ze mnie kocha:D
zapytala czy ma zrobic to samo, powiedzialem ze nie i zostawila swoje nr..
lecz teraz chyba nr znajomych jej brakuje..

jeszcze raz bardzo dziekuje za pomoc

[Dodane po edycji:]

'mile pożegnanie'..
krotko i po chamsku mówiąc...
jeśli byście z nią popisali wacki:D stały by wam godzinami, a co do pożegnania...
bardzo...hmmmm... podniecające

tia, bankowo stałby mi godzinami ;>
skasowałeś numery telefonów. ok. ale dlaczego? :)

sory, ale ja nic z tej historii nie rozumiem. to że jesteście w związku nie jest powodem do odcinania się od znajomych. związki kiedyś się kończą. prześwietlanie sobie nawzajem komorek to już w ogole jakiś total, kosmos, masakra, bez komentarza, wyluzujcie ;).
and now i don't know why, but i still try to smile when they talk at me like i'm just a child
well, i'm not a child, i am much younger than that.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ridllic 22 mar 2010, 18:38
wouldntitbegood, tymi godzinami to by mogło być nieprzyjemne i odczuwalibysmy dyskofort :mrgreen:

agencja wywiadowcza czy to związek ? ;)
Ridllic

przez Dudens23Karol 26 mar 2010, 19:52
Człowieku daj sobie spokój

przez namiestnik 27 mar 2010, 02:02
hmmmm - możesz rozwinąć i uzasadnić?

przez magdalenabmw 27 mar 2010, 12:51
Granica pomiędzy duchową zdradą a fizyczną jest cienka. I ta duchowa wg mnie jest gorsza.
Czy od razu z nią zrywać? No bez przesady, ludzie :?

Dziewczyna najwidoczniej jest flirciarą. Rozumiem ją bo też taka jestem, a raczej nie- byłam. Do czasu.
Na początku mojego związku też sobie pisałam smsy z byłymi, a co mi tam - też miałam 17 lat (głupi wiek). Mój się wściekał, a ja tłumaczyłam że przecież nic złego nie robię!
Suma sumarum żle się wszystko skończyło, ale o tym już nie będę pisać na forum.

Facet wziął mnie na poważną rozmowę i wyjaśnił że jego to rani i zapytał jak ja bym się czuła, gdyby on ze swoją eks pisał smsy.

Wydaje mi się, że Twoja ukochana nie zdaje sobie sprawy z tego że Cię rani, bo flirt ma we krwi i nie rozumie że jednak ROBI coś złego.

Inna sprawa jeśli to nie tylko 'pisanie' z jej strony ale zadurzenie i niewygasłe uczucia do jej eks. Tu już sprawa wygląda poważnie. Bo to znaczy że Cię nie kocha itp itd A może chce abyś był zazdrosny?

Weż ją na poważną rozmowę, zapytaj wprost czy coś do niego czuje i powiedz że Ciebie to rani i boli, i jeśli nie skończy tej szopki to Wasz związek się skończy.

Innego wyjścia nie ma, wiem z autopsji.

[Dodane po edycji:]

p.s. Ja osobiście nie zniosłabym myśli że mój luby ma kontakt z tą swoją byłą flądrą.
magdalenabmw

przez eligojot 27 mar 2010, 18:27
Ridllic napisał(a):soulfly89, a kto powiedział ,że wszystkie ? napisze Ci pewien ciąg

związek-zaufanie-miłość

teraz napisze Ci inny ciąg

związek-brak zaufania-problemy -awantury-chorobliwa zazdrość-klatka-koniec związku

Zdaję sobie sprawę, że tak jest w związkach, ale co to jest zaufanie? Ja ufam tylko ojcu i matce, bo wiem, że nigdy mnie nie zostawią, nie opuszczą. Nikomu innemu.

Natomiast co do sytuacji: ja Cię rozumiem i bo sam nie wytrzymałbym takich "flirtów" smsowych. Albo laska ma jednego faceta albo całą kohortę.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez namiestnik 27 mar 2010, 23:37
No z zaufaniem to jest tak, że nigdy nie ma pewności.

przez soulfly89 28 mar 2010, 01:37
namiestnik napisał(a):No z zaufaniem to jest tak, że nigdy nie ma pewności.

Ale jeśli ufasz to ekhm, po prostu chrzanisz ten brak pewności! :D Bo wierzysz, że będzie dobrze!

przez namiestnik 28 mar 2010, 01:57
Właśnie! :)

przez depresyjny86 28 mar 2010, 02:39
Ehh sorry ale jeden chłop jego dziewczynie powinien wystarczyć.
Dla mnie to dziwne,że tak wysyła te smsy...
:)

przez tomakotunio 28 mar 2010, 03:26
Podejrzewam, że raczej jest Ci wierna, bo jakby miała coś większego na sumieniu, to by to tak ukrywała, że byś się nie domyślił. Paradoksalnie większość zdrad jest w związkach gdzie nikt niczego nie podejrzewa, a potem to spada jak grom z jasnego nieba. Po prostu dziewczyna lubi sobie poflirtować, jest wiele takich jak ona. Jak dla mnie to ona po prostu Ciebie nie szanuje i musisz coś zrobić, żeby w końcu zaczęła.

przez Malakh19 05 kwi 2010, 23:05
związek-zaufanie-miłość

ten drugi ciag bardziej do nas pasuje..
wydaje mi sie ze ten post jest juz u konca drogi...
powiedzialem co mysle na ten temat, troche to ja zabolalo..
rozmawiamy nadal, jak kiedys o wszystkim i naprawde stara sie to naprawic, przez co wiem ze mnie kocha i chce byc zemna...
mamy tyle problemow za soba, tyle w trakcie, tyle przed nami, lecz wierze ze damy rade bo kochamy sie ponad zycie:*
jest to wspaniale uczucie, ktorego byle sms, klotnie czy fochy nie zepsuja... dziwi mi sie zawsze ze po tym wszystkim, po tym co dalej niemilego mi robi(nieraz) ja nadal ja kocham..
wtedy ja tule, caluje i mowie ze to wzmacnia moje uczucie i takim czyms tego nie zepsuje...
zbyt wiele razem przeszlismy zeby tak to konczyc...
kochamy sie bardzo, ja jej pragne..ona o tym wie i jest zajebisci....
mamy tyle problemow jeszcze do rozwiazania...
Malakh19

Sortuj wg