moja dziewczyna daje swoj nr tel bylemu

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

moja dziewczyna daje swoj nr tel bylemu

przez Malakh19 21 mar 2010, 23:24
witam wszystkich
mam 19 lat, moja dziewczyna 17..
pisze, poniewaz nie wiem co mam robic zbytnio..
moja dziewczyna pisala z wieloma facetami, zawsze mnie to denerwowalo, choc nigdy nie zabranialem jej tego..
pisala z nimi w dziwny sposob.. cos w stylu flirtu, lecz takiego bardziej sercowego niz zwykly flirt, jakos to ustalo... przynajmniej nic mi nie wiadomo na ten temat.
lecz dzisiaj przykladowo tak niefortunnie zobaczylem kilka wiadomosci do jej bylego.
ona pierwsza napisala do niego, znowu tak bardzo milo, po kilku ladnych sms dala mu swoj nowy nr, bo wczesniej zmienila przez jakiegos bo naprawde glupio sie czulem w momentach gdy piszemy razem, ona nie ma czasu a potem sie dowiaduje ze gadala, pisala dlugo przez tez z ktoryms ze "znajomych"
wracajac do tematu, napisala do niego, po kilku smsm dala mu swoj nr no i oczywiscei mile pozegnanie na koniec pisania.. niezrecznie sie czuje..
kiedys przypadkiem sie dowiedzialem o tym, pozniej mnie przepraszala mowila ze juz nie bedzie.. teraz tez przypadkiem to zobaczylem.. ona jeszcze o tym nie wie.. i co teraz??? ktos mi pomoze...
Malakh19

Re: moja dziewczyna daje swoj nr tel bylemu

przez soulfly89 22 mar 2010, 00:35
Ja na Twoim miejscu zerwałabym z taką dziewczyną. Na mój gust po prostu Cię nie szanuje.

przez depresyjny86 22 mar 2010, 00:38
Zerwij z nią... :P
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Majster 22 mar 2010, 07:04
Malakh19 napisał(a):cos w stylu flirtu, lecz takiego bardziej sercowego niz zwykly flirt...

Rozwiniesz te kwestie? Bo wychodzi na to, ze nie wiem co to jest "zwykly flirt" ;)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez Odkrywający 22 mar 2010, 08:28
Musisz przebyć z Nią poważną rozmowę.
Któregoś dnia rzucę to wszystko
I wyjdę rano niby po chleb
Wtedy na pewno poczuję się lepiej
Zostawię za sobą ten zafajdany świat
Napełnię olejem pustą głowę
I wrócę tam, na aleję pełną róż

Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
Wtedy czuję, że uchodzi ze mnie zło

przez namiestnik 22 mar 2010, 11:33
No i pytanie czy pasuje Tobie bycie z flirciarą jeżeli będziesz wiedział, że nie zamierza Cię zdradzić? Bo może to nic złego. Każdy w pewnym sensie chce być podziwiany i wzbudzać pożądanie. Jeżeli to tylko tyle....

przez dogomaniaczka 22 mar 2010, 16:20
eh miałam identycznie z moim chłopakiem. tylko ze on do tej pory twierdzi ze to dla tego ze chciał się"zemscić" bo dziewczyny go krzywdziły. nie wiem, wiem że to naiwnie brzmi..ale jesteśmy dwa lata razem,wiem że mnie kocha,
dogomaniaczka

przez Ridllic 22 mar 2010, 17:06
nie słuchaj nikogo a niech flirtuje to tylko sms-y kobiety to lubią do łożka mu nie wskoczyła ;)
Ridllic

przez namiestnik 22 mar 2010, 17:27
Tylko właśnie warto uważać. Dla mnie to przykładowo ryba. Ale zwiększa jednak prawdopodobieństwo wskoczenia innego łóżka. Więc lepiej ustalić z kobietą na co pozwalam a na co nie. :) O ile nie przeszkadza sam fakt flirtowania a groźba skoku w bok.

Jednak tak właśnie sądzę - pisanie sms to nic złego. Podobnie jak strzelanie przez facetów komplementów innym kobietom - toż to normalne. Nie zawsze jak chłopak jakiejś panience powie coś miłego, a nawet sprośnego to zaraz jest jakiś powód by z nim zrywać. Popatrz tak na to. Nie zawsze oznacza to romans, a raczej nawet prawie nigdy. A jak sobie pofantazjuje to się bardziej napali i będziesz miał lepsze efekty łóżkowe :)

Jednak jest kwestia czy Malakh19 jest w stanie to tolerować i nie cierpieć a najlepiej zrozumieć, a jeżeli tak to czy to naprawdę niewinne flirtowanie.

przez wouldntitbegood 22 mar 2010, 17:37
co to znaczy 'mile pożegnanie'? dziewczyna ma na koncu każdej wiadomości pisać bardzo brzydkie słowa ;) dlatego że jest 'zajęta'? nie rozumiem :)
and now i don't know why, but i still try to smile when they talk at me like i'm just a child
well, i'm not a child, i am much younger than that.

przez Malakh19 22 mar 2010, 17:49
flirt według mnie jest bardzo miłym, przyjemnym pisaniem z domieszka podrywu..
lecz tak jak ona pisze z nim, nimi jest bardzo dziwne.. nie wygląda na zwykle pisanie, wiec dlatego napisałem ze to nie jest zwykły flirt..
dziękuje wam za rady.. pomyśle nad tym, narazie nic jej nie będę wspominać o tym..
choc dzisiaj poruszyłem ten temat...
gdy wzięła mój tel, aby poszperać sobie, powiedziałem ze nie musi sie martwic o mnie.. kiedys nie pasowały jej 2 nr moich koleżanek.. usunąłem wszystkie nr znajomych, ona przez to sie zdenerwowała.. powiedziałem ze i tak sa mi nie potrzebne, am ciebie wiec twoj nr jest najwazniejszy, a rzeszta jest zbedna.. dodalem jeszcze kilka milych zdan i powiedziala ze mnie kocha:D
zapytala czy ma zrobic to samo, powiedzialem ze nie i zostawila swoje nr..
lecz teraz chyba nr znajomych jej brakuje..

jeszcze raz bardzo dziekuje za pomoc

[Dodane po edycji:]

'mile pożegnanie'..
krotko i po chamsku mówiąc...
jeśli byście z nią popisali wacki:D stały by wam godzinami, a co do pożegnania...
bardzo...hmmmm... podniecające
Malakh19

przez soulfly89 22 mar 2010, 18:06
Ridllic napisał(a):nie słuchaj nikogo a niech flirtuje to tylko sms-y kobiety to lubią do łożka mu nie wskoczyła ;)

Jasne, jasne, wierz mi że są kobiety, które tego nie lubią. Dla mnie to po prostu duchowa zdrada. I wyznaję zasadę że jak kochać to na 100 % albo wcale. Takie smsowe gierki na czyichś emocjach są żenujące.

przez Malakh19 22 mar 2010, 18:11
sprawy łóżkowe odpadają.. ona z nimi nie zrobi tego..będąc ze mną czegoś takiego nie zrobiła i zrobić nie powinna..
Malakh19

przez namiestnik 22 mar 2010, 18:18
Ja bym jednak powiedział szczerze, że martwi Cię to. A może ona wręcz na to czeka, a jak nie powiesz to pomysli sobie, że jest Tobie obojętna? Mówię Ci, porozmawiaj. Powiedz, że Cię to niepokoi, ale, że jak obieca, że to tylko zabawy w smsy to może jakoś wytrzymasz. :)

I druga sprawa - nie rezygnuj z kontaktów ze znajomymi. Znajomych zawsze mieć warto. Chciałoby się by druga osoba była całym światem, ale jednak...

Sortuj wg