Witam Uprzejmie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Re: Witam Uprzejmie

przez czarna megi 25 mar 2010, 01:06
tak do psychatry nie trzeba miec teraz skierowania tylko cos z ubezpieczeniem. przyjma cie, wiesz ujela mnie twoja historia, dobrzeze napisales tu ze tu sie odezwales to jest bardzo wazne, ze wogole wpadles na to by wypelnic sobie ten test i potem sie tu zapisac, to bardzo rozsadne. prosze napisz wiecej o swoch doswiadczeniach rzyciowych,napisz te najlepsze i najgorsze chwile w twoim rzyciu, jestes tu anonimowy, napisz o swoich odczuciach, zdarzeniach, podejrzewam ze cos w szkole ci sie przytrafilo przykrego. czy koledzy ci dokuczali, czy cos z nauka, czy nauczyciele? napisz prosze, napisz jakie masz relacje z mama z siostra? czy masz przyjaciela kogos kto cie zrozumie? bo z tego co czytalam potrzebujesz rozmowy z kims doroslym, moze inaczej, z kims doswiadczonym zyciowo, ktos kto przeszedl takie same problemy co ty i napewno odezwa sie do ciebie i napisz jak oni sobie radzili, a bedzie ci razniej, moze jest ktos kto mieszka w twoim miescie a jest z forum. to bys mogl sie spotkac i porozmawiac. zawsze mozesz ze mna porozmawiac ja przeszlam pieklo w dziecinstwie i pozniej, przeczytaj sobie moja historie pod tytuem dramat zyciowy moich dzieci i mnie. a sam zobaczysz ile inni przechodz i jak sobie radza. mozesz zawsze odezwac sie do mnie wyslucham cie i pomoge jak tylko bede umialam. masz moje gg 6608291. trzymaj sie cieplutko i czekam na odpowiedz od ciebie

przez adriano 02 kwi 2010, 13:29
witam jestem po wizycie u psychologa, i nic to nie pomogło tylko pogorszyło bo babka zamiast pomóc to jeszcze bardziej zaprzeproszeniem wkurwiała powiedziała ze ona nic nie może wypisze skierowanie do psychiatry (musze sie włuczyć do sonsowca). Widziałem , że na lekarzy nie ma co liczyć /cenzura/ pomagają przynajmniej w tym kraju.

ps. Przepraszam za wulgaryzmy ale jak mam 17 lat tak jestem Wkurwiony

przez czarna megi 14 kwi 2010, 10:26
oj adriano. to tak odrazu sie nic nieda. powiedz co teraz robisz ze soba? na wszystko trzeba czasu. tak czasami trafia sie na dziwnych ludzi, chodzi mi tu o psychologa, ale nie wszyscy sa tacy, ja tez spotkalam sie z roznym podejsciem do mnie, ale nie trzeba sie poddawac i zaraz skreslac wszystkich psychologow po wizycie u jednego. to tak jakby ktos zdrowy poznal jedna osobe z depresji ktora zle z nim rozmawiala, i juz mialby powiedziec ze wszyscy depresanci sa tacy sami?
nie to zalezy na kogo sie trafi i jak sie z nim rozmawia.. sproboj isc do kogos innego.. pozdrawiam i odezwij sie..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg