depresja i nerwica

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

depresja i nerwica

przez miecia 13 mar 2010, 12:37
Witam!
Jestem nowa na forum dziś się zalogowałam bo muszę z kimś pogadać. W sierpniu 2009 roku urodziłam synka i od tego czasu wszystko się zaczęło. Najpierw objawiło się tym że nie mogłam spać . Lekarz rodzinny przypisał Zolpic na spanie ale nie zawsze udawało mi się po nim zasnąć a właściwie chyba tylko 2 razy. W końcu już nie wytrzymałam tego zmęczenia stresu i udałam się do Kliniku Zaburzeń Snu. Tam pani psychiatra dała mi jakieś tabletki ale po nich było tylko gorzej. Czułam się jak wariat jakby coś siedziało w mojej głowie. W końcu dostałam Zolaxe i po niej rzeczywiście spałam i śpię nadal.Muszę jeszcze dodać że dziecka też nie mam łatwego, od urodzenia nie lubi spać. Nie śpi w dzień ani w nocy. Zmieniamy się z mężem co noc bo inaczej nie dali byśmy rady.
Od jakiegoś czasu mam zawroty głowy i nie wiem od czego ale źle się z tym żyje,poza tym nie mam chęci dożycia, nic mi sie nie chce.Wszystko to jednak zależy od dnia. I tera nie wiem czy ma się udać do kolejnego psychiatry, żeby stwierdził czy to depresja, czy nerwica i od czego te zawroty głowy, czy samo mi przejdzie?
Może ktoś mi podpowiedzieć co z tym robić i czy to depresja czy monotonia życia z maluchem w domu i zmęczenie tylko?

Re: depresja i nerwica

przez ewaryst7 13 mar 2010, 14:01
Witaj.zastanawiam sie , czy byłaś u lekarza ogólnego? Bo może masz problemy z tarczycą? U mnie tez tak było.Ciąża potrafi mocno rozregulowac pracę tarczycy.pozdrawiam.

przez miecia 13 mar 2010, 18:23
Badania morfologię, tarczycę miałam robione i niestety wszystko wyszło ok. Już sama nie wiem co mi dolega. Na wtorek jestem już umówiona na wizytę z psychiatrą. Oby tylko był fachowcem i nie napakował minie niepotrzebnie tabletkami gdyby nie były potrzebne. Może rzeczywiście te zawroty są od stresu,depresji.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agusiaww 13 mar 2010, 18:55
miecia, z tego co piszesz, wynika ze to raczej depresja poporodowa. Czesto depresja najpierw daje malutkie objawy np bezsennosc...To ze doszly nowe objawy to znaczy, ze sie rozwija. Moim zdaniem psychiatra powinna zapisal lek antydepresyjny (sama przechodzilam zawroty, bole glowy, cierpie na bezsennosc i mam zaburzenie lękowo-depresyjne).
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez polakita 14 mar 2010, 02:19
miecia, zawroty głowy zdarzają się przy nerwicy, to jeden z dość typowych objawów z tego co zauważyłam...
polakita

Sortuj wg